Magazin

Sinan Özen’in 8 aylık kızı Neva hakkında yeni gelişme

Sinan Özen’in 8 aylık kızı Neva, bağırsak rahatsızlığından dolayı 6 defa operasyon geçirmişti. Neva, dün 7’inci defa operasyon masasına yattı. Beğenenlerinden dua isteyen Sinan Özen, ‘Nevamızı evvel Allah’a sonra 7. defa doktorlarımıza itimat ettik.” demişti. Minik Neva’dan bugün hoş haber geldi.

Ünlü şarkıcı Sinan Özen, sosyal medyasında yaptığı açıklamada, ‘ Rabbime hamdolsunsun.
Evladımızın bu sürecinde yanımızda olan başta sıhhat çalışanları olmak üzere herkese, gözyaşlarıyla evladımız için dualarını esirgemeyen tüm ulusumuza çok teşekkür ederim.’ dedi.

Sosyal medya hesabından hekimlerin açıklama yatığı anları da paylaşan Özen, duygu dolu anlar yaşadı. Görüntülerde Sinan Özen’in eşinin mutluluk gözyaşları da kameralara yansıdı.

NE OLMUŞTU?

Fantezi müziğinin hoşlanılan adı Sinan Özen ve 4 sene evvel evlendiği Burcu Kartal’ın ikiz bebekleri şubat ayında dünyaya geldi.
Oğluna Sanberk kızına da Neva adını veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu bilince büyük şok yaşadı.

Daha evvel kızı Neva’nın 6 operasyon geçirdiğini ve yoğun bakımda olduğunu açıklayan Sinan Özen, küçük bebeğin sıhhat gidişatı ile alakalı son gelişmeleri de paylaştı. ‘Nevamızı evvel Allah’a sonra 7.
Çiftin kızlarından bugün iyi haber geldi.

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER…

“Dualarını bizden beceriksiz etmeyen siz değerli dostlarımıza alakanız için teşekkür ediyor, bu zahmetli günlerde tam hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde allahın izniyle daha hoş haberlerle buluşmak umudu ile hepinizi hürmet ve sevgi ile kucaklıyorum.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu