Medya

SİNAN ÖZEN VE ERKAN ÇELİK CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİ

Erkan Çelik, Sinan Özen'i şarkı hırsızlığıyla suçlamıştı. Sinan Özen de bunun üzerine hukuksal yollara başvuracağını açıklamıştı. İkili, Duymayan Kalmasın programında karşı karşıya geldi ve canlı yayında oldukça sert bir tartışma yaşandı.

 


O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

SİNAN ÖZEN VE SEDA SAYAN'IN SEVGİLİSİ ERKAN ÇELİK ARASINDA NELER YAŞANMIŞTI?

Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik, 'Aybalam' şarkısının sözlerinin kendisine ait olduğunu iddia ederek Sinan Özen'in 'emek hırsızlığı' yaptığını belirtmişti. (HABER İÇİN TIKLAYIN) Çelik kendi sosyal medya sayfasında şu sözleri kaydetmişti.

 

 

ERKAN ÇELİK: EMEK HIRSIZLIĞI YAPMIŞTIR!..

 

“DİKKAT! Sinan Özen'in yeni çıkardığı albümde EMEK HIRSIZLIĞI yapılmıştır. 'Dur Gitme' şarkısı normalde Azeri bir şarkıdır ve bu şarkının Türkiye hakları 2 yıl boyunca bana aittir. Geçtiğimiz aylarda şirketimizin solisti olan Sevcan Dalkıran 'Aybalam' isimli bu şarkıyı seslendirmiştir. Aybalam şarkısının sözleri bana aittir. Bestesi Azeri şarkıcı Uzeyir Mehdizade'ye aittir. Ama her nedense Sinan Özen şarkının bestesini çalıp söz-müzik:Sinan Özen diyerek kendi adını yazmıştır ve bu şarkıyı Erco müzik şirketimizden izinsiz olarak okumuştur. Gerekli hukuki süreç başlatılacaktır. Bu şarkı Sinan Özen'e ait değildir. Bu şarkının Türkiye hakları Erco Müzik Yapım Şirketine aittir.

 

Erkan Çelik"

 

SİNAN ÖZEN’DEN ERKAN ÇELİK’E CEVAP GELDİ!..

 

Erkan Çelik'in iddiasının asılsız olduğunu belirten Sinan Özen konu hakkında çok konuşulacak işte bu açıklamayı yaptı:

 

“Kamuoyu Dikkatine; 24-11-2016 tarihinde şahsım ve yeni çıkan “Bambaşka“ albümümde yer alan “Dur Gitme“ isimli eserim ile alakalı tamamı ile asılsız, hukuka aykırı ve kötü niyetli iddia ve beyanlar içeren söylem ve haberler yayınlanmıştır. Şahsım ile ilgili iş bu söylem ve haberlerde iddia edilen hususların tamamı asılsızdır, gerçek dışıdır. Bu hususta haksız iddia ve beyanlarda bulunan kişi ve/veya kurumlar hakkında gerekli yasal işlemleri başlatacağımı bildirir; kamuoyu, medya ve basın mensuplarının dikkatine sunarım.

 

Sinan Özen”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu