Magazin

Sinan Özen Kızı İçin Dua İstedi

Sinan Özen, Almanya’daki bir konserinde tanıştığı  26 yaşındaki hayranı eczacı Burcu Kartal ile 2016 yılında yaşamını birleştirmişti. İkiz bebeklerini geçtiğimiz aylarda kucağına alan şarkıcı kızı Neva için dua istedi.

Sinan Özen kimdir?

Dualarınızı Beceriksiz Etmeyin

Geçtiğimiz aylarda baba olan 56 yaşındaki Özen’in Neva ve Sanberk isminde ikiz çocukları dünyaya geldi. Fakat çiftin mutluluğu kızları Neva’nın rahatsızlığı sebebiyle kısa sürdü.
Kızım Neva 17 Ekim Cumartesi günü ehemmiyetli bir operasyona girecek. Bu vesileyle dualarınızı noksan etmeyin” cümlelerini kullandı.

Beşinci Operasyonumuzu Olduk

Sinan Özen ikiz çocuklarının doğumunun ardından kızlarının rahatsızlığı ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı;

Medyada çocuklarımla alakalı çıkan haberlerden dolayı bu açıklamayı yapma lüzumu duydum. Benden dinlemenizi istedim. Evet, Neva ve Sanberk isminde iki tane evladımız oldu.
Ne yazık ki kızımız azıcık ehemmiyetli bir süreçten geçiyor, yoğun bakımda. Bu süreç bizi bir hayli üzdü. Beşinci operasyonumuzu olduk.

Bundan dolayı kızımızın süreci bitmeden ben bu mevzuyla alakalı sizlere bilgi vermek istemedim fakat bu dinlendi. Onun için buradan bu açıklamayı yapıyorum. Sizlere teşekkür ediyorum, dualarınızı esirgememenizi diliyorum. Iletileriniz için sağ olun, sizlere baki teşekkür ediyorum.

sinan-ozen

Kritik Süreç Devam Ediyor

Özen ilk basın açıklamasının bir kaç hafta sonrasında şu açıklamada bulunmuştu;

Canım kızımız Neva için ikinci basın açıklaması… Ne Yazık Ki kritik süreç devam ediyor.
Sevgili arkadaşlar, daha evvel sizinle paylaşmış olduğum gibi; Allah’ın bize itimadı olan kızımız Neva, hayli bir zamandan beri ciddi sıhhat problemleri yaşamaktadır.

Öncelikle kızımızın sıhhatini merak edip, bizden haber almak isteyen ve bununla beraber dualarını yetersiz etmeyen siz değerli arkadaşlarım, eşim ve tüm aile bireylerim ismine baki şükranlarımı sunuyorum. Bu açıklamayı kızımızın sağlığıyla alakalı sizlerden gelen bilgi arzı üzerine yapıyorum.

Kızımız Neva’ya 5 gün evvel bir operasyon daha yapıldı.
Dualarını bizlerden noksan etmeyen siz değerli arkadaşlarımıza; ilginiz için teşekkür ediyoruz.

Bu külfetli günlerde tam hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Önümüzdeki günlerde allahın izniyle daha hoş haberlerle buluşmak umuduyla… Hepinizi hürmet ve sevgi ile kucaklıyorum.

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu