Sinan Akçıl’ın doğum günü pastası olay oldu!

Sinan Akçıl, koronavirüs salgını sebebiyle bu yıl doğum gününü evinde Burcu Kıratlı ve yakın arkadaşları ile birlikte kutladı...

Takip Et:

Önceki gün 38 yaşına giren Sinan Akçıl, doğum gününü Burcu Kıratlı ve yakın arkadaşları ile birlikte kutladı. Burcu Kıratlı geçtiğimiz yıl boşandığı Sinan Akçıl’ın doğum gününü “Söylenebilecek en güzel sözlerin gerçeğini yaşıyoruz biz. Çok şanslıyız ve bu yüzden bir şey söylemeye, yazmaya gerek yok. Ruh eşim. İyi ki doğdun. İlhamın, müziğin ve ben hep seninleyiz” sözleriyle kutladı.

Doğum günü kutlamasında yakın dostları Selin İmer ve Mustafa Ceceli‘nin de yalnız bırakmadığı Sinan Akçıl‘ın doğum günü pastası sosyal medyada olay oldu. Takipçileri büst şeklindeki pastayı Barış Arduç‘a benzetti. Sosyal medyada “Pasta kim bilmiyorum ama kesinlikle Sinan Akçıl değil.” “Bu galiba Burcu’nun hayalindeki Sinan.” “Pasta Keremcem ile Barış Arduç arasında gidip geliyor.” şeklinde yorumlar yapıldı.

Öte yandan geçtiğimiz yıl 9 aylık evliliklerini sonlandıran ve boşanmanın sonrasında yeniden bir araya gelerek aynı evde yaşamaya başlayan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin salgın sonrası yeniden evleneceği konuşuluyor.