Magazin

Sinan Akçıl’ın Burcu Kıratlı promosyonu!

2019 yılında hem evlenen hem de boşanan Sinan Akçıl, “2019 sizin için nasıl geçti?” sorusuna “2019’da çok güzel bir evlilik yaşadım” şeklinde yanıt verdi. Akçıl, sonrasında da “Kötü durumlar yaşadık tabii ama her şeyimi düzeltmeye çalışıyorum. Mesela bu yılbaşı çalışmayıp romantik bir yılbaşı akşamı geçireceğiz. Aşk mı? Para mı? Tercihimi aşkımdan yana kullandım” ifadelerini kullandı.

Burcu Kıratlı “Siz ne tür müzik dinlersiniz” sorusuna “Ben her türlü müzik dinliyorum. En sevdiğim popçu eski kocam” deyince Sinan Akçıl “Bu güzel oldu işte” şeklinde yanıt verdi. Sonra da yapımcılara seslenen Sinan Akçıl, “Burcu’ya dizi teklifi gelirse ben de o dizinin müziğini ücretsiz yaparım buradan yapımcılara duyurulur. Sevgilimi dizilerde oynatın, kazançlı çıkın” dedi. Sinan Akçıl’ın bu cümleleri akıllara “Burcu Kıratlı’ya dizi teklifi gelmiyor mu?” sorusunu getirdi.

Sinan Akçıl bileğine yaptırdığı dövmeyi göstererek, “Burcu’nun B’si ve onun çok sevdiği 23 rakamını yaptırdım” açıklamasını yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu