Sinan Akçıl’dan kavga açıklaması!

Önceki günlerde bir düğünde tartışırken görülen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti, konu hakkında açıklamada bulundu...

Takip Et:

Yaklaşık 9 ay süren evliliklerine eylül ayında nokta koyan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’ın hem ilişkisi hem evliliği hem de boşanması ilk günden beri sürekli olarak haber oluyor. Ani bir kararla nikah masasına oturan çift, evlendikten bir kaç ay sonra ilk krizlerini yaşadı. Hatta ikili evlerini bile ayırıp 10 gün ayrı evlerde yaşadı. Evliliklerine ikinci bir şans veren ünlü çift, aşklarında bir türlü dikiş tutturamadı. Kıratlı ve Akçıl evliliklerindeki sorunları aşamayıp eylül ayında tek celsede boşandı.

“BURCU’YU KISKANDIM”

Boşanmalarının üzerinden haftalar geçtikten sonra ayrı kalmaya dayanamayarak barışan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti, önceki gün katıldıkları bir düğünde tartışırken görüldü. İki ünlü daha önce de başka bir arkadaşlarının düğününde Ferhjat Göçer’in sözleri yüzünden kavga etmişti. Bugün 2. Sayfa programına bir açıklama yapan Sinan Akçıl, tartışmanın nedeninin ünlü oyuncunun mini giymesi olduğunu söyledi. Katıldığı davetlerde sık sık mini elbiseler tercih eden Kıratlı, nikahında giyindiği mini ve transparan gelinliği ile günlerce magazin ve sosyal medya gündeminden düşmemişti.

İkilinin düğündeki kavgası hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Konuşulanlara göre; Sinan Akçıl, düğünde bulunan basın mensuplarına röportaj vermek istedi. Burcu Kıratlı ise sert sözlerle eski eşinin bu isteğini reddetti.

Sinan Akçıl, yeniden evlenip evlenmeyecekleri hakkında yöneltilen soruya ise net bir yanıt vermedi. Eski eşi Burcu Kıratlı’yı evlenmek için ikna etmeye çalıştığını söyleyen Akçıl, net bir tarih veremedi.