Sinan Akçıl’dan ilginç çıkış! “Sevmek yasaklanmalı!”

Şu sıralar yeni çıkaracağı Piyanist isimli albüm için stüdyo çalışmalarına devam eden Sinan Akçıl, İrem Derici ile birlikte Arnavutköy'de görüntülendi...

Takip Et:

Ünlü şarkıcılar İrem Derici ve Sinan Akçıl, Arnavutköy‘de buluştu. Bir mekanda kahve içen ikili, mekan çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Sevmek Yasaklanmalı şarkısına klip çekeceğinin söyleyen Sinan Akçıl, “Sevmek yasaklanmalı, ben hariç şarkılarımı çok sevince yazabiliyorum” diye konuştu. İrem Derici ise “Sinan ayrıldığı zaman ben bir seviniyorum. Şarkılar geliyor diye göbek atıyorum” dedi.

Akçıl ve Derici, Çin‘den yayılan ölümcül virüs Corona hakkında konuştu. Şarkıcı, “Corona keşke hayatımızda bir içecek markası olarak kalsaydı. Ben zamanında ölüme kafa attığım için, virüsü önceden denerim” şeklinde konuştu. Akçıl ise, “Biz kendi virüsümüzü bu albümle yayacağız” ifadelerini kullandı.

Sinan Akçıl, eski eşi ve şimdiki sevgilisi Burcu Kıratlı‘nın Ponzi Zinciri ile dolandırılması hakkında da konuştu. Akçıl, “Böyle bir şerefsizlikle muhatap oldu maalesef. Tanık olarak da yanındaydı. Konu yargıda gereğinin yapılmasını bekliyoruz” dedi.