Sinan Akçıl’dan boşanacak olan Burcu Kıratlı kutlama yaptı!

6 Eylül Cuma günü boşanacakları konuşulan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinden Kıratlı'nın boşanma kararı alır almaz parti verdiği öne sürüldü...

Takip Et:

Ocak ayında evlenen Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinin mutluluğu uzun soluklu olmadı. İlk olarak evliliklerinin 3. ayında kriz yaşayan ikilinin evlilikleri 9 ay sürdü. Aralarındaki sorunları bir türlü nihai olarak çözemeyen çift, anlaşmalı olarak boşanacak. İddiaya göre; çiçeği burnunda evliler bu kez Burcu Kıratlı’nın işi dolayısıyla kavgaya tutuştu. Adana’da çekilen bir dizi ile anlaşan ünlü oyuncuya Sinan Akçıl karşı çıktı. Bu yüzden kavga eden ikili, geçmişteki sorunların da yeniden gün yüzüne çıkmasıyla krizi atlatamadı ve boşanmaya karar verdi.

ÜNLÜ İSİMLER DE PARTİYE KATILDI

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre; Burcu Kıratlı, eşi Sinan Akçıl ile boşanma kararı almasının ardından bu durumu bir parti ile kutladı. Kıratlı’nın Ortaköy’de bir evde gerçekleştirdiği partiye ünlü simalarında katılım gösterdiği öğrenildi.

BURCU’DAN KEYFİM YERİNDE MESAJI

Öte yandan Akçıl ile birlikte yaşadığı evden taşınan Burcu Kıratlı, annesinin yanında yaşamaya başladı. Ünlü oyuncu, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da keyifli olduğunu gözler önüne seriyor.