Sinan Akçıl’dan ayrılık açıklaması!

sinan-akcil-burcu-kiratli-bosanma-aciklamasi

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına göre Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın boşanacağı iddia edilmişti. Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, iddiaların ortaya çıktığı 2. Sayfa programına telefon ile bağlanarak, iddialar hakkında açıklamalarda bulundu.

Sinan Akçıl, iddiaların ardından konuşma gereği duyduğunu ifade etti. Akçıl, eşi ile yaşadığı sorunların ardından bu tarz haberlerin çıkacağını bildiğini fakat beklediğinden daha kısa sürede çıktığını söyledi. Ünlü şarkıcı, eşi Burcu Kıratlı ile boşanacakları iddialarına “Boşanma gibi bir durum yok” dedi. Her evlilikte olduğu gibi kendi evliliklerinde de bu tarz sorun sorunların yaşandığını fakat, sorunların aralarındaki sevgi dolayısıyla üstesinden geldiklerini belirten Akçıl, çıkan röportaj iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Eşi Burcu Kıratlı ile yaz aylarında düğün yapmayı planladıklarını belirten Sinan Akçıl, bu tarz haberlerin çıkmasının pek hoş olmadığını söyledi. Akçıl, eşi Burcu ile aralarında kıskançlık kaynaklı bir sorun olmadığını belirtirken, kendisininde eşini çok kıskandığını söyledi. Evliliklerinde şuan bir sıkıntı olmadığını ve her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Akçıl, teşekkür ederek yayından ayrıldı.