Magazin

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın boşanacağı tarih belli oldu!

2019’un ilk günlerinde Amsterdam’da evlenen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti, evlendikleri ilk zamanlardan beri kriz haberleriyle gündeme geliyordu. 9 aydır evli olan çift, geçtiğimiz aylarda aralarında yaşanan kavga sonrası 10 gün ayrı evlerde kalmıştı. Daha sonra krizi çözen çiftin evliliği üzerindeki kara bulutlar dağılmadı.

SİNAN VE BURCU ARASINDAKİ KRİZ BİTMEK BİLMİYOR

Katıldıkları bir düğünde Ferhat Göçer’in sahnede Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel’den bahsetmesi çift arasında gerilime neden olmuş ve ünlü oyuncu düğünü terk etmişti. Akçıl, uzun uğraşlar sonucu Kıratlı’nın düğüne geri dönmesini sağlamıştı.

6 EYLÜL’DE BOŞANACAKLAR

Önceki günlerde sosyal medyadan birbirlerini takip etmeyi bırakan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinden Kıratlı, Instagram hesabında yer alan ‘Akçıl’ soyadını kaldırmıştı. Çift, profillerinden birbirleriyle olan fotoğrafları da silmişti. Karşılıklı gelen bu hamleler sonucu çiftin boşanma kararı aldığı öğrenildi. Evlilikleri 1 yıl bile sürmeyen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın 6 Eylül Cuma günü gerçekleşecek davada anlaşmalı olarak boşanacağı konuşuluyor. Kıratlı, boşanma kararının ardından annesinin evine yerleşti, Akçıl ise avukatına boşanma talimatı vererek yurt dışına çıktı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu