Yaşam

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yeniden evleniyor!

Geçtiğimiz yıl 9 aylık evliliklerini sürpriz bir şekilde sonlandıran ve boşandıktan haftalar sonra yeniden bir araya gelen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Sinan Akçıl, 31 yaşına aile arasında yapılan bir kutlamayla Burcu Kıratlı’ya evlilik teklifi etti. Kıratlı’nın önünde eğilip tek taş yüzükle evlilik teklifi eden Akçıl’a ünlü oyuncunun cevabı “Evet” oldu. Daha önceki röportajlarında da evlilik sinyalleri veren ikilinin bu kez Türkiye’de nikah masasına oturmak istediği biliniyor.


EVLİLİKLERİ 9 AY SÜRMÜŞTÜ!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti 2018’in son günlerinde Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Çiftin ailelerinin de katılmadığı sadece yakın arkadaşlarının olduğu nikahta ünlü oyuncunun tercih ettiği gelinlik uzun süre konuşulmuştu. Mini bir gelinlik tercih eden Kıratlı’nın aynı zamanda transparan detayları da bulunan gelinliği özellikle sosyal medyada eleştiri konusu olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları Burcu Kıratlı’nın gelinliğinin gelinlikten daha çok elbiseye benzediğini savunmuştu. Ünlü çift evliliklerinin üçüncü ayında kavga haberleriyle gündeme gelmeye başlamıştı. O dönem ayrılık iddialarını yalanlayan ikili, evliliklerinin dokuzuncu ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı.

Ünlü televizyoncu Can Tanrıyar’ın oğlu Anılcan Tanrıyar’ın düğününe birlikte katılan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı burada büyük bir kriz yaşamıştı. Düğünde sahneye çıkan isimlerden biri olan Ferhat Göçer’in sahnede Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel’in adını anmasıyla ortalık karışmış ve Kıratlı düğünü terk etmişti. İkilinin o dönem büyük bir kriz yaşadığı ve sonrasında boşanma aşamasına geldiği iddia edilmişti. Sinan Akçıl ve Ferhat Göçer’in arasında yeni bir polemik ortaya çıkmıştı.

Adliye çıkışı Sinan Akçıl, “Sevgililik ilişkisi değil sonuçta bir evlilik bitiyor. Çok üzücü bir durum. Hayırlısı olsun, yürütemedik.” açıklamasında bulunurken Burcu Kıratlı gergin halleri ile dikkat çekmişti.

Ünlü çift boşanmanın ardından henüz 20 gün geçmişken barıştı. Ayrılığa fazla dayanamayan ikili yeniden aynı evde yaşamaya başlamıştı. Tekrar evlenmeleri beklenen ünlü çiftten Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl her gün kendisine evlilik teklif ettiğini söylüyordu. İkili sevgili oldukları dönemde de kavga haberleriyle gündeme gelmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu