Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşandı!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıralı çifti, bugün saat 15'te görülen dava ile anlaşmalı olarak boşandı...

Takip Et:

Bu yılın başında Amsterdam’da evlenen Sinan Akçıl ve Burcu Kıralı çiftti, bugün boşandı. Beykoz Adliyesi’nde görülen dava tek celsede sonuçlandı. Anlaşmalı olarak boşandıkları öğrenilen ikili, adliyeye ayrı ayrı geldi. Kısa süren davanın ardından taraflardan Sinan Akçıl, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

“YÜRÜTEMEDİK”

Bir muhabirin sorduğu “Büyük aşktı. Ne oldu, neden ayrıldınız?” sorusuna ünlü popçu “O tarz şeylere şimdi girmeyeceğim. Sevgililik ilişkisi değil sonuçta bir evlilik bitiyor. Çok üzücü bir durum. Hayırlısı olsun, yürütemedik.” yanıtını verdi. “Ne zaman ayrılık kararı aldınız?” sorusu üzerine ise Akçıl “Onlar çok detay.” dedi. “Ayrılmanıza üçüncü şahıs söylemleri ya da Ferhat Göçer’in sözleri mi neden oldu?” şeklinde gelen soruya ise şarkıcı “Yok öyle bir şey.” demekle yetindi.

SİNAN’IN ESKİ SEVGİLİLERİ HADİSE VE İZEL KRİZE NEDEN OLMUŞTU…

İlk olarak evliliklerinin üçüncü ayında kriz yaşayan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, 10 gün ayrı evlerde yaşamıştı. Evliliklerine ikinci bir şans veren çift, başarılı olamadı. Son olarak katıldıkları bir düğünde sahneden Ferhat Göçer, Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel anmış ve Burcu Kıratlı düğünü terk etmişti. İkilinin bu yüzden kriz yaşadığı konuşuluyordu.