Sinan Akçıl “İlk Kez Tek Eşliyim”

Takip Et:
Sinan Akçıl “İlk Kez Tek Eşliyim”
Sinan Akçıl “İlk Kez Tek Eşliyim”

Sinan Akçıl Armağan çağlayan’ın Youtube’da yayınladığı Gör Beni programına davetli oldu. Armağan Çağlayan’ın merak ettiği sualleri yanıtlayan Sinan Akçıl “İlk kere tek eşliyim” cümlesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Sinan Akçıl Kimdir?

Armağan Çağlayan kimdir?

Ukala Biriydim Ama Artık Değilim

Müzik listelerinde üst sıralarda yer alan bir çok şarkının söz yazarı müzisyen Sinan Akçıl Armağan Çağlayan’ın Gör Beni programına davetli olarak katıldı.
Seneler sonra ablam çıkıp geldi. Babamın annemden evvelki eşinden bir kızı varmış. Biz bunu sonradan bildik. Babamın alman bir sevgilisi olmuş ondan da bir tane ağabeyimiz var. Annemden böldükten sonra babam tekrar evlendi ve ikiz çocukları oldu” dedi ve “Senelerce bana boşu boşuna çapkın diye yazdılar. Genetikmiş demek ki. Bana babamdan geçti” diyerek sözlerine ilave etti.

Armağan Çağlayan’ın “Siz çok mu kendinizi seviyorsunuz?” sualine Sinan Akçıl;

“Hakikatinde öyle değil ama kendimle fazla barışığım.
Alakaya karşın psikolojimi gözettiğimi düşünüyorum. Ukala bir çocuk olduğumu düşünmüyorum ama kasıntı biriydim. Artık değilim” dedi.

Sinan Akçıl’ın Doğum Günü Pastası Tenkit Yağmurunu Yakalandı!

Sinan Akçıl “İlk Kere Tek Eşliyim”

Armağan Çağlayan’ın “Hiç bugüne kadar vermeseydim dediğiniz bir şarkı oldu mu?” sualine Akçıl;

“Ferhat Göçer’e kızım şarkısını keşke vermeseydim dedim.
Keşke vermeseydim dedim. Sonra Berkay açıkladı daha hoş oldu. Bazen şarkıcılara hiddetlendiğimde şarkıyı verdiğime pişman oluyorum” dedi.

Son ilişkisine kadar çapkın biri olduğunu ve tek eşli olmadığını söyleyen Akçıl “İlk kere tek eşliyim” dedi. Sözlerine devam ederken bu kadar açık olmayı tasarlamadığını söyleyen Akçıl “Napayım başka bir deyişle çapkındım” dedi.

Burcu Kıratlı ile evlenip boşandıktan sonra ilişkilerinin devam ettiğini açıklayan Akçıl “İnat talihine boşandık.
Sonrasında bir vakit sınadık ve tekrar sevgili olmaya karar verdik” sözleriyle ilişkilerinin hoş gittiği sinyallerini verdi.

Burcu Kıratlı Kimdir?

 

 

.