Kültür ve Sanat

Sinan Akçıl, hemşehrileri ile bir araya geldi!

Son olarak ‘Goy Goy’ isimli bir şarkı yapan Sinan Akçıl, yazı kendisinin getirdiğini söylese de şarkı beklenileni vermemiş ve şarkının klibinin de çalıntı olduğu iddia edilmişti. 9 ay önce Hollanda’nın Amsterdam şehrinde Burcu Kıratlı ile evlenen Sinan Akçıl, ünlü oyuncu ile boşanmasının ardından konserlerine devam etmeye başladı. Eşinden anlaşmalı olarak boşanan ve bu konu hakkında yorum yapmaktan kaçınan Akçı, önceki gün Çanakkalede’ydi. Biga ilçesinin düşman işgalinden kurtulmasının 97. yıl dönümünü kutlamaları kapsamında sahne aldı.

“BABAM BU TOPRAKLARDAN ÇIKIP PROFESÖR OLDU”

Kendisininde Çanakkale Biga’lı olduğunu söyleyen Akçıl, babasının Biga’nın Gümüşçaylı köyünde doğup büyüdüğü ve sonrasında memleketinden çıkıp profesör olduğunu söyledi. Akçıl, köyüne gidip büyükanne ve büyükbabasının mezarını ziyaret edeceğini de belirtti. Ünlü şarkıcı, enerjik şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelen hemşehrilerine keyifli saatler yaşattı. Akçıl, konser alanının görüntüsünü sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Öte yandan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti ayrılık sonrası açıklama yapmamayı tercih etmişti. Akçıl, durumu “Yürütemedik” sözleriyle özetlemişti. Burcu Kıratlı’nın ise “Bir inat uğruna boşandık” dediği iddia edilmiş ve ünlü oyuncu bu sözlerin kendisine ait olmadığını belirtmişti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu