SİNAN AKÇIL, EBRU ŞALLI AYRILIĞIYLA İLGİLİ NELER SÖYLEDİ?

0

Dün tüm gün boyu sessiz kalan Sinan Akçıl, kendisine medyadan gelen bazı mesajlardan konunun yanlış yere gittiğini fark ettiğini belirterek, Uçankuş TV’nin canlı yayınına bağlandı ve tüm medyadaki arkadaşların, dostların direkt kendi ağzından duymasını istediğini söyledi. Akçıl, öncelikle “Ebru bitti diyorsa bitmiştir” dedi.

Sinan Akçıl, “Aslında hiç konuşmak istemiyordum. Çünkü ayrılıklardan sonra konuşmak bana hiç doğru gelmiyor. Ancak sabahtan beri medyadaki arkadaşlarımızdan bana gelen mesajlardan bazı yanlış anlamalar olduğunu anladım. Çok güzel eski bir laf vardır. Yuvayı dişi kuş yapar diye, ben de bu lafa inananlardanım. Bu tarz kararlarda her zaman kadının üstünlüğü söz konusudur ve erkekler de bu kararlara uymak zorundadır bence…

İlişkilerin başlangıcında da, bitişinde de… Bizim gerçekten son bir haftadır bir kopukluğumuz vardı. Yakın zamanda da bir kez daha oturup konuşacaktık. Ama o bu kararı daha önceden açıklamış. Ben de gazeteden öğrendim. Ayrıldık diye bu ilişkimde çok sevdiğimi inkar edemem. Allah’ın kaderine karşı gelinmez, bir Melek’ten ayrılmak zor olsa da… Ama bitti mi diye soruyorsanız, Ebru bitti diyorsa bitmiştir. Herkes için hayırlısı olsun…” ifadelerinde bulundu.