Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı kavgası bitmiyor!

Boşanıp yeniden barışan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti, katıldıkları bir düğünde tartışırken görüldü...

Takip Et:

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti yılın başında Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinin üçüncü ayında ilk kez boşanacakları haberleri çıkmaya başlayan ünlü çift, o dönem 10 gün ayrı evlerde yaşasa da krizi çözmüş ve yeniden bir araya gelmişti. Akçıl ve Kıratlı’nın mutluluğu uzun sürmedi. Çift, 6 Eylül’de Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Adliye çıkışı Burcu Kıratlı’nın gergin tavırları dikkat çekerken Sinan Akçıl ise fazla açıklama yapmak istememişti.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanmalarının ardından ayrılığa fazla dayanamamış ve yeniden bir araya gelmişti. Sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla barıştıklarını ima eden ikiliden Sinan Akçıl, bir açıklama yaparak durumu doğrulamıştı. Sinan Akçıl’ın Paris tatilinde Burcu Kıratlı’ya evlilik teklif ettiği ve ikilinin yeniden evleneceği konuşuluyordu.

YİNE DÜĞÜNDE TARTIŞTILAR

Bir dargın bir barışık beraberliklerine devam eden Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti, önceki akşam gerçekleşen Ferruh Taşdemir ve Eftelya Kökbudak’ın düğününe katıldı. Barışıp, yeniden birlikte olmaya başlayan iki ünlü, düğün öncesinde ve düğünde birlikte görüntü vermekten kaçındı. Akçıl ve Kıratlı’nın bir ara düğünden çıkarak kapıda kavga ettiği görüldü. Gözlerin üzerinde olduğunu fark eden çift, tartışmayı bırakarak düğüne geri döndü.

Ocak ayında nikah masasına oturup düğün yapmayan ikiliyi düğünler uğursuz geliyor. Daha öncede bir arkadaşlarının düğününde Ferhat Göçer’in sahneden Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel’i anmasıyla kriz çıkmıştı. Ünlü oyuncu düğünü terk etmiş ve Akçıl’ın uzun süre dil dökmesiyle geri dönmüştü.