Sinan Akçı’dan ex aşkı Hadise ve Hülya Açıkgöz hakkında bomba açıklamalar!

Bugün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayın konuğu olan Sinan Akçıl, programda çarpıcı açıklamalarda bulundu...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde Piyanist isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan Sinan Akçıl, bugün Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel‘in sunduğu 2. Sayfa programına katıldı. Ünlü popçu, programda eski aşkı Hadise ve Hadise‘nin ablası Hülya Açıkgöz hakkında açıklamalarda bulundu. Akçıl kavgalı olduğu Hadise ve ablası hakkında şunları söyledi:

“Hadise ve ablası Hülya’nın arasının açılacağını yıllar öncesinde söylemiştim. Kötülük.com. Benim zamanında söylediğim her şey bir bir çıkıyor. O kimseyle anlaşabilecek yapıda biri değil, büyük olan. Aileden birisinin menajerliğini yapmasını doğru bulmuyorum. Bir şekilde o karşılıksız sevginin içine para girmeye başlıyor. ‘Düm Tek Tek’ ile ona en büyük kıyağı yaptım”

Sinan Akçıl, meslektaşı ve 2009-2010 yıllarında aşk yaşadığı Hadise hakkında ise “Müzikal açıdan pek takip etmiyorum kendisini. Bazen programda görüyorum.” şeklinde konuştu.