Simge’nin Aşkın Olayım şarkısı yayınlandı!

Ünlü popçu Simge'nin "Aşkın Olayım" şarkısı tüm dijital platformlarda yayınladı...

simge-askin-olayim-yayinlandi

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz haftalarda İstanbul’da bir alışveriş merkezinde sahne almış ve hayranlarına en kısa zamanda yeni şarkı ve yeni klip sözü vermişti. Simge Sağın herkesin merakla beklediği yeni şarkısı “Aşkın Olayım”ı tüm dijital platformlarda yayınladı. Şarkı Youtube Türkiye’de Netd kanalında DMC etiketiyle yayınlandı. Simgenin “Ben Bazen” albümünde kendisine yer bulan yeni şarkısı “Aşkın Olayım” 23 Şubat’ta yayınlandı.

Simge’nin 5 ay önce yayınladığı ve geçtiğimiz sonbahar’a damga vuran şarkısı “Öpücem” 92 milyon kez izlenirken 1 yıl önce yayınladığı “Üzülmedin mi?” şarkısı Youtube Türkiye’de 106 milyondan fazla izlenme almış durumda. Ünlü şarkıcının iki gün önce yayınladığı “Aşkın Olayım” şarkısının izlenmesi ise 900 bine yaklaşmış durumda.

“Aşkın Olayım” şarkısının Söz-Müzik ve Düzenlemesi Onurr’a ait olurken şarkının yönetmenliğini ise Murat Joker üstlendi. Ünlü popçu şarkısına çektiği yeni klibiyle bir taraftan beğeni alırken diğer taraftan eleştiri oklarının hedefi oldu. Sergilediği dans ve transparan kıyafetiyle dikkatleri üzerine çeken Simge, üstü çıplak bir şekilde klipte yer aldı. Simge’nin bu hareketi ve şarkısı kulislerde çok konuşulsa da şarkı Youtube Türkiye’de trend listesinde yer alıyor. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla yeni şarkısının yayınlayacağı günün kar yağmasını çok istediğini ve dileklerinin kabul olduğunun notunu düştü. Simge yeni yayınladığı “Aşkın Olayım” şarksısının “Ben Bazen” isimli albümüne dahil olan son şarkı olacağını söyledi. Onurr’un gelip kendisine dinlettiği şarkıyı çok beğendiğini ifade eden Simge, şarkıya aşık olduğunu itiraf etti.