Müzik

Simge’den yeni şarkı sürprizi!

Simge, sahneye çıkmadan önce kuliste basın mensuplarını ağırlayıp, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Her konserin kendisi için yeni bir heyecan olduğunu söyleyen ünlü popçu, yavru vatan Kıbrıs’ı çok sevdiğini belirtti. Yaz aylarında imaj değişimi için saçlarını sarıya boyatan şarkıcı, tekrar  saçlarını boyayarak eski haline döndüğü görüldü. Yeni yıl için planları sorulan Simge, ” Şuan için bir şey yok. Yeni şarkılarımız gelecek ilk aylarda başka bir şey yok.” dedi.

Bir dönem model Adriana Lima ile aşk yaşayan yazar Metin Hara ile adı aşk dedikodularına karışmıştı. Geçtiğimiz günlerde Ortaköy’de bir mekânda baş başa yemek yedikleri iddialarını hatırlatan muhabirlere “Metin ile aramızda hiçbir şey yok. Ö yle  bir buluşmada olmadı. Tamamen uydurma, şu an için hayatımda kimse yok. Emin olun olursa karşınıza beraber çıkarız” dedi. Kıyafetiyle göz kamaştıran Simge, “Yaklaşık 600 kişinin katıldığı gecede en hit şarkılarını seslendirdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu