Simge’den yeni klip müjdesi!

Simge, geçtiğimiz gün sahne aldığı konserde hayranlarına şarkı/klip müjdesini verdi...

Takip Et:
simge-yeni-klip-mujdesi

Ünlü popçu Simge Sağın, geçtiğimiz akşam İstanbul’da bulunan alışveriş merkezindeki bir mekanda sahne aldı. Son şarkısı “Öpücem” ile büyük bir çıkışa imza atan Simge, konserine gelen konuklarından son derece büyük ilgi gördü. Konseri oldukça keyifli geçeceğini belirten ünlü popçu, sevilen şarkılarını seslendireceğini belirtti. Simge, yaklaşık 1.5 saat sahnede kaldı. Ünlü popçu konserine sadece Youtube’da yaklaşık 180 milyon izlenmesi olan “Miş Miş” şarkısıyla başladı. Her yaştan katılımın olduğu konserde Simge, şarkılar arası geçişleri kendisini izlemeye gelen hayranlarıyla sohbet ederek geçirdi.

Şarkıcı Simge, Yıldız Tilbe’nin bir kaç şarkısını söyleyerek kendisine selam gönderdi. Sahne kostümü ile büyük bir beğeni toplayan ünlü popçu, Sahneden önce hava soğuk olduğu için kürk giydiğini fakat sahne enerjisinin verdiği sıcaklıkla kürkünü kulise bıraktığını söyledi. Kürk konusunda ise hayvanları sevdiğini belirterek gerçek kürk giymediğini söyledi.

Simge, sahnede yeni şarkısı olan ve ilerleyen günlerde yeni klibi ile yayına gireceğini belirten ‘Aşkın Olayım’ı ilk seslendirdi. Ünlü popçu ,sahnede kaldığı süre boyunca adeta konuklarını havalara uçurdu. Simge sevilen şarkılarının dışında, birden fazla sanatçının sevilen parçalarını da seslendirdi. Konserin sonuna gelirken hayranlarının isteğini kırmayan Simge, son şarkısı olan “Öpücem”i yeniden seslendirdi. Ünlü popçu konser sonunda hayranları ile birlikte fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

Simge’nin Youtube Türkiye’de son 1 yıl içerisinde yayınladığı 2 şarkı toplam 200 milyona yakın izlenme aldı. Son yıllarda büyük bir çıkış yakalayan Simge, sahnedeki enerjisi ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor.