Müzik

SİMGE’DEN DEMET AKALIN, GÜLŞEN VE HANDE YENER AÇIKLAMASI!

Simge ,GZone dergisi için göz alıcı bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.Dudullu’daki bir araba mezarlığında, gündüz ve gece yapılan çekimde Simge, Mustafa Sarıkaya’nın objektifine poz verdi. 

 

Güzel şarkıcı Simge, 2 derece soğuğa rağmen 12 saat süren çekimlerin tamamlanmasının ardından sıra dışı pozlarıyla ortaya şahane bir ekip çalışması çıktı. İşte Simge’yle gerçekleştirilen röportajdan bir kesit:

 

Müzisyen bir ailede büyümüşsün. Çocukken müzikte idollerin kimlerdi?

 

Tek bir idolüm vardı, o da babamdı. Evde müzik sesi eksik olmazdı. Hayran hayran onu dinlerdim.

 

Sen ve İrem Derici'nin poptaki yeni güçlü kadın dalgası olacağına inanıyoruz. Sana da artık sizin zamanınız gelmiş gibi geliyor mu?

 

Çok teşekkür ederim. Bu bir anda yakaladığım bir durum değil. Çok uzun zamandır müzik sektöründeyim. Zamanı geldi mi gelmedi mi inanın bilmiyorum. Ben sadece üretmeye ve içimden geleni ortaya koymaya devam ediyorum 🙂

 

Peki Demet Akalın mı Gülşen mi Hande Yener mi?

 

Hepsi alanında başarılı ve kendini ispatlamış sanatçılar. Bu işin mutfağında büyük emekler var. Ben kıyaslama yapmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

 

Birlikte çalıştığın müzisyen ve şarkıcılardan en çok kimlerden etkilendin?

 

Hepsi birbirinden başarılı ve alanında iyi olan isimlerdi. Birbirinden ayırmak inanın mümkün değil. Hepsinden öğrendiğim çok farklı şeyler var.

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu