Simge’den 2 ayda 2 klip!

Simge, yeni şarkısı Yalnız Başına'yı kliplendirdi...

Takip Et:

Art arda çıkardığı hit şarkılarla yıllardır müzik dünyasında önemli bir yer edinen Simge, geçtiğimiz ay çıkardığı As Bayrakları şarkısını kliplendirmişti. As Bayrakları’ndan sonra fazla zaman kaybetmeyen Simge, Ben Bazen albümünde bulunan Yalnız Başına isimli şarkısına da klip çekti. Simge’nin Yalnız Başına şarkısının klibi bugün yayınlandı. Söz ve müziği Çağrı Telkıvıran’a ait olan şarkının düzenlemesi ise Serkan Ölçer’e imzası taşıyor. Simge’nin Amerika’da çekilen klibinin yönetmenliğini ise Seçkin Süngüç üstlendi.

KLİPTE ATATÜRK DETAYI

Simge, klipte New York soskaklarında şarkının adında olduğu gibi yalnız başına gözüküyor. Siyah bir tulumun üstüne jean gömlek giyen ünlü popçu, salaş tarzı ile de dikkat çekti. Simge, klipte zaman zaman New York sokaklarından ayrılıp gökdelenlere de çıkıyor. Bol bol New York manzaralarının görüldüğü klip, şarkıya boyut atlatmış gibi duruyor. Simge’nin New York sokaklarında sürdüğü arabanın plaka kısmında Atatürk yazması ise dikkat çekti. Ünlü popçunun göze sokmadan yaptığı ayrıntı görenlerden taktir topladı.

Bu zamana kadar birçok hit şarkı çıkaran ve yeni şarkılar çıkarmaya da devam eden Simge, son dönem peş peşe çektiği kliplerle hayranlarının karşısına çıkıyor. Simge hem dijital platformlarda olmayı hem de hayranları ile bir araya gelmeyi çok önemsiyor. Bütün bir yazı konser vererek geçiren Simge sadece Bodru, Çeşme, Antalya gibi yerlerde sahne almamış ülkenin birçok ilini de gezip hayranlarının karşısına çıkmıştı.