Simge şehir şehir geziyor!

9 günde şehir şehir gezip konserler veren simge toplam 3910 km yol yaptı...

Takip Et:

Pop müziğin yeni nesilde başarılı temsilcilerinden olan Simge, yaz başından bu yana Bodrum Yalıkavak’ta sahne almaya devam ediyor. Altı haftadır Pazar geceleri sahne alan Simge’nin performansını izlemek isteyenler mekanın rezervasyonlarını günler öncesinden dolduruyor.

Simge, kışın İstanbul ‘da başladığı yazın da Bodrum Yalıkavak’ta sürdürdüğü Pazar geceleri sahnelerine ara vermeden devam ediyor. 6 haftadır Bodrum Yalıkavak’ta izleyicilerine muhteşem bir müzik ziyafeti sunan Simge’ye tatilciler çok büyük ilgi gösteriyor. Her hafta bir sonraki haftanın rezervasyonlarını dolduran Simge’nin konseri için sosyal medya hesaplarından “Pazar gününe tüm rezervasyonlarımız dolmuştur. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz…” notunu paylaşan mekan yetkilileri gelen yoğun taleplerden dolayı rezervasyonlarını günler öncesinden kapattıklarını belirtiyorlar.

Yazı yoğun konser takvimi ile geçiren Simge gördüğü ilgiden çok mutlu olduğunu her fırsatta söylüyor. Yıllar önce bu günlerin hayalini kurduğunu, konserler için ömrü yollarda geçsin diye dua ettiğini söyleyen Simge bugünlere şükrettiğini söylüyor…

Simge ; 9 Ağustos Aydın Didim Caprice, 10 Ağustos Aydın Buharkent, 11 Ağustos Bodrum Yalıkavak Hazine, 12 Ağustos Aydın Didim Tren, 13 Ağustos Çeşme Tren Ayayorgi, 15 Ağustos Sinop Gerze Festivali, 16 Ağustos Yalova Çınarcık Kio Klub, 18 Ağustos Bodrum Yalıkavak Hazine sahnelerinde olacak.

Kaynak: Bültenler