Müzik

Simge Sağın’ın Harbiye hayali gerçek oldu

Güzel popçu, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı...

Simge Sağın, organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon’un gerçekleştirdiği “Yıldızlar Geçidi” konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava sahnesinde boy gösterdi. İlk defa Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda konser veren güzel popçu, sahne şovu ve performansıyla beğeni topladı.

Simge, enerjisi, şarkıları ve sahne performansıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda unutulmaz bir konsere imza attı.

DANS ŞOVLARI İLGİYLE İZLENDİ!
Kendisini izlemeye gelen müzikseverlere adeta görsel bir şölen sunan Simge, şarkılarıyla olduğu kadar kıyafetleri ve danslarıyla da büyük beğeni topladı.

“ÖLSEM DE GÖZÜM AÇIK GİTMEYECEK!”
Yaklaşık 1,5 aydır konseri için geceli gündüzlü hazırlık yapan Simge 30 şarkı seslendirdi. om Video Müzik Ödülleri töreninde geçen sene “Yılın Şarkısı” seçilen son hiti “Öpücem”i seslendirdikten sonra büyük alkış alan Simge Sağın, “Harbiye hayatımın konseri oldu. Bugünü çok beklemiştim. Ölsem de gözüm açık gitmeyecek.” şeklinde konuştu.

SAHNE KIYAFETLERİ ÇOK KONUŞULDU!
Gülşah Saraçoğlu imzasını taşıyan üç farklı kıyafetle sevenlerinin karşısına çıkan Simge, sahnede üç saat kaldı. Simge ilk Harbiye Açıkhava Konserindeki sahne performansı ve şovuyla rüştünü ispatladı yorumu alan Simge, ‘Bu yorumlar beni mutlu ediyor. Daha da iyi olacağım’ dedi.

POPÇU ARKADAŞLARINDAN TAM DESTEK!
Konseri izlemeye gelenler arasında Hande Ünsal, Aynur Aydın, Samsun Demir, Gülşah Saraçoğlu gibi ünlü isimler de vardı.

Bu arada; Simge Sağın, 28 Eylül Pazartesi gecesi ikinci defa Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerin karşısına çıkacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu