Magazin

Simge Sağın’a o iftirayı Ece Seçkin mi attı?

Türk popunun son aylarda en çok konuşulan isimlerinden Simge Sağın, kendisinin bir çocuğu olduğunu öne süren tv programcısı Cem Aydınlı’ya iftira davası açmıştı. Ünlü şarkıcı, kanun gereği mahkemenin sunduğu uzlaşma önerisini “TOHUM Otizm Vakfı’na 4 adet tekerlekli sandalye bağışı” şartıyla kabul etmişti. Aydınlı bunun üzerine yardım kuruluşuna bağış yapmayı kabul edince, Simge Sağın şikayetinden vazgeçmişti. Simge’nin bu davranışı nüyük takdir toplamıştı. Herkes, konunum kapandığını düşünse de olayın altından yeni bir skandal iddiası ortaya çıktı!

CEM AYDINLI: BANA ECE SEÇKİN SÖYLEDİ!
Sabah’tan Özlem Avcı, savcılık ifadelerine ulaştı. İddiaya göre; Aydınlı, Simge’nin kimsenin bilmediği bir çocuğu olduğu iddiasını kendisine şarkıcı Ece Seçkin’in söylediğini belirtti. Savcılık kayıtlarına geçen bu ifade iki popçunun arasını bozacak gibi görünüyor!

İKİ POPÇU DOSTLUK POZU VERMİŞTİ!
Ece Seçkin, bir süre önce Simge Sağın’la yan yana poz vermişti ve ikilinin dost olduğu sanılıyordu. Hatta, yan yana gelen şarkıcılar “Biz eski popçular gibi polemik yaşamayacağız ve genç nesil olarak birbirimize destek olacağız” mesajı vermişti. Ne var ki, bu iddia doğruysa ortalık fena karışacak gibi görünüyor. Ece Seçkin’in Simge Dağın ile ilgili yaptırdığı haber pek de dostça görünmüyor! Bakalım; Ece Seçkin, Cem Aydınlı’nın iddiasına ne yanıt verecek? Elbette, Aydınlı’nın doğru söyleyip söylemediği de belli değil. Bunun anlaşılması içün Simge’nin kendisinden şikayetçi olması ve savcılığın soruşturma açıp Ece Seçkin’in ifadesine başvurması gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı