Ana Sayfa Magazin Simge Sağın yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı!

Simge Sağın yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı!

TV programcısı Cem Aydınlı, şarkıcı Simge Sağın‘ın bir çocuğu olduğunu iddia etmiş ve bu iddiayı Ece Seçkin‘den duyduğunu açıklamıştı. Cem Aydınlı ile mahkemelik olan Simge konu hakkında şunları söyledi:

“DEDİKODULAR ÇIKINCA AKLIMA HÜLYA AVŞAR GELDİ!”

“Bir çocuğum olsaydı koluma takıp, her yere götürürdüm. Allah isteyen herkese çocuk nasip etsin, benim hiç çocuğum olmadı ama inşallah olur. Hülya Avşar’ın da zamanında bu tarz dedikoduları çıkmıştı, o aklıma geldi benim.”

“Acaba neden oluyor bu, hiçbir fikrim yok. Bu bana atılan iftira başka bir şey değil.Olmayan bir şeyi varmış gibi kendimi savunmaya geçiyor olmam da garip geliyor. 7 yılda görünmez miydi ortada çocuk olsaydı. İnsanlar ortalığı karıştırmak için inanmak istedikleri şeylere inanıyorlar gibi geliyor. Bu nasıl türedi, nereden yayıldı bilmiyorum.”

“Ece Seçkin’in adı geçiyordu, ben inanıp da aramadım bile… Ece öyle biri değil, bunu neden ortaya atsın. Beni hiç tanımıyor, beni tanımayan birisinin bu kadar geçmişimi bilmeyen birisinin böyle bir yorum yapacağını düşünmedim, inanmadım aramadım.”

“ZOR GÜNLER YAŞADIM, BUZDOLABIM BOŞTU!”

“İnsanlar her şeyi söyleyebilirler ama eleştirinin bir dozu olmalı. Emek harcayan insanlara bunun yapılması kötü bir şey… Ben yıllarca çok emek verip başarılı olamadım buna sevindiler, başarılı olunca da mutsuz oldular. Zor günlerim oldu. Evimde buzdolabım boştu, ajitasyon olsun diye anlatmıyorum, bunları yaşadım ben. Kredi çektim ilk klibimi öyle çektim. Rahmetli babam zengin bir adam değildi ‘kızım al sana para, git klibini çek’ demedi. Ben her şeyi kendi yağımda kavrularak yaptım.”

“BABAMIN ÖLDÜĞÜ GÜN SAHNEYE ÇIKTIĞIM İÇİN PİŞMANIM!”

“Babamın öldüğü gece sahneye çıktım çok zordu. İptal edemez miydim, edebilirdim de ama benim kendime başka bir sorumluluğum vardı. Keşke iptal etseydim bin pişmanım sonrasında çok büyük tramvaya döndü bu benim için ama hiç kimse bilmiyor biz neler yaşıyoruz. Hep bileğimin gücüyle, alın terimle, ekip arkadaşlarımla bana inanan insanlarla buralara kadar geldim. Kötü yorum yaptıklarımda kalbime bir taş oturuyor, üzülüyorum çünkü iyi insanları üzmesinler.”

“Babamın vefat ettiği gün hayatımın en zor günü, beni başka hiçbir şey deviremez dediğim bir an. Babam İzmir’de öldü. Benim konserim de İzmir’de çok bilinen bir mekandaydı… Onun orada ölmesi, benim orada sahnemin olması çok büyük bir tesadüftü…O gün sahneye çıkmam gerektiğini hissettim, son kararı ben verdim. Benim için çok ama çok zordu. Finale kadar hiç ağlamadım, bütün arkadaşlarım bana destek olmaya gelmişlerdi en ön sırada beni izliyorlardı. Onlara, ‘birinizi bile ağlarken görürsem, ben dağılırım. Destek olacaksanız lütfen buna bana yapmayın’ dedim.Onlar da benimle taş gibi sıktılar kendilerini, konseri finalinde ‘bu şarkıyı babam için söylüyorum’ dedim. Hiç ajitasyon girmedim. Babamın öldüğünü bilmeyenler vardı, ilk gün paylaşmadım bile. Gecenin bitiminde bir baktım masalar dağılmış orkestram ağlıyor, ben de bıraktım o an kendimi… Bundan sonra öyle bir şey olmaz, şov devam etmez yani bende Allah korusun… İnsanın acının şoku ile ne yaptığını bilmiyor…”

Son Eklenenler

Kalp Atışı’ndan sonra Öykü Karayel ve Selahattin Paşalı yeni projede buluştu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – 30 Haziran 2017 ile 28 Ocak 2018 tarihleri arasında Show TV’de yayınlanan Kalp Atışı dizisi toplam 28 kısım sürdü. Vicdanlarda yara olan dizilerden bir tanesidir. Dizinin hayranları öyle istek ile bağlanmıştı ki, reytinglerinin düşmesi ve yayından kaldırılmasını hala sindiremeyenler kesinlikle vardır. Hikaye Karayel ve Selahattin Paşalı’nın aynı sette yer aldığı Kalp […]

Şükran Ovalı’nın öpüşmem – sevişmem gibi kuralları var mı?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Türk Sineması’nda Türkan Şoray yasaları olarak ifade edilen ve cinsellik çağrıştıran sahnelerde rol almama gidişatını ifade eden bir reellik var. Futbolcu Caner Erkin ile 3,5 sene evvel evlenen ve 2 sene evvel de kızı Mihran Ela’yı dünyaya getiren Şükran Ovalı, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuştu. Ünlü oyuncu, “Evlilikten, çocuktan sonra “Artık […]

Ufak Tefek Cinayetler dizisi hala Şükran Ovalı’nın içinde bir yara olarak kaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela’yı 2018 senesinin Ağustos ayında dünyaya getirmişti. 3 ay sonra da büyük bir cesaret göstererek Minik Tefek Cinayetler dizisine davetli oyuncu olarak katıldı. O dönemde gebelik kilolarından henüz kurtulamamış olan oyuncu, sosyal medyada ciddi bir tenkit dalgasını yakalandı. Analığının daha ilk aylarında yapılan bu tenkitlerin […]

İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “Iyi Günde Makûs Günde” dizisinin 3. kısmı daha önceki zaman yayımlandı. Dizinin 4. kısım fragmanı ise Star TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı. Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile ismini büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu; “Tatlı Minik Palavracılar” ve “Gaddar İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay; “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor.

M. Night Shyamalan, yeni filminin adını açıkladı

Her filmi büyük alaka bakan M. Night Shyamalan, yeni filmin ismini ve ilk posterini, bekleyenlere sundu. Dün, yeni filminin ismini duyurmak için Twitter hesabından bir paylaşım yapan M. Night Shyamalan, afiş ile birlikte yeni filminin setinden de bir resim paylaştı. “Burada yeni filmimin ilk karesini sürüklüyor olmam bir mucize gibi geliyor. Bunun ismi Old.” sözleri ile yeni filminin isminin “Old” olacağını duyurdu. Feels like a miracle that I am standing here shooting the first shot of my new film.

Yaşam