Müzik

Simge meydan okudu! “Pop bitti diyenlere kapak olsun!”

Yeni nesil popçular arasında en çok adından söz ettiren isimlerden biri olan Simge, yazın son demlerinin yaşandığı şu günlerde yeni single’ı ‘As Bayrakları’nı müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Şarkıya gelen olumlu tepkilerle bir hayli mutlu olan genç popçu, sözü Onurr, müziği de kendisi ve Onurr’a ait olan şarkıya 15 dansçı ile birlikte bir de klip çekmişti. Klibin yönetmenliğini Seçkin Süngüç üstelenmişti.

“POP MÜZİK BİTMEZ DEMİŞTİM”

Son dönemde rap müziğin yükselişe geçmesiyle birlikte ‘Pop müzik bitiyor mu?’ tartışması başlamış ve bazı popçular konuya öz eleştiri yaparak yaklaşmış bazıları ise pop müziğin asla bitmeyeceğini savunmuştu. Simge, şarkısının dijital platformlara 1 numaradan girmesini ardından “Pop müzik bitmez demiştim. İşte kanıtı. Dediğim çıktı. Şarkı bir numarada. ‘Pop bitti’ diyenlere kapak olsun.” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu