Kültür ve Sanat

Simge gençlerle bir araya geldi!

‘Mış Mış’ şarkısı ile 4 sene önce büyük bir çıkış yakalayan Simge, çıkardığı şarkılarla hit yaratmaya devam ediyor. Yaz başında ‘Ne Zamandır’ isimli şarkıyı çıkaran Simge, geçtiğimiz günlerde ise ‘As Bayrakları’ şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Her yerde çalınmaya başlayan şarkı, renkli klibiyle de büyük beğeni toplamıştı.

Yaz boyu başta gözde tatil rotaları Bodrum ve Çeşme olmak üzere birçok yerde konser veren ünlü popçu, birçok şehirde hayranları ile buluşmuş ve kilometrelerce yol katetmişti. Konser vererek hayranları ile bir araya gelmeyi seven Simge, önceki akşam Nişantaşı Üniversitesi’nin mezuniyet törenindeydi. Yaklaşık 5 bin öğrencinin mezun olduğu törende binlerce öğrenci ve yakını ile bir araya gelen şarkıcı, enerjik şarkıları ve hareketli sahnesiyle kendisini dinleyenlere keyifli bir akşam yaşattı. Mezuniyet törenlerinde sahneye çıkmanın daha keyifli olduğundan bahseden Simge, gençlerle birlikte daha çok eğlendiğini söyledi.

SİMGE’DEN YENİ MEZUNLARA ÖĞÜTLER

38 yaşındaki ünlü popçu, yeni mezun gençlere bir takım tavsiyelerde de bulunmayı da ihmal etmedi. Hayatın üniversite hayatı bittiğinden sonra başladığı ve büyük savaşlarla geçtiğini ifade eden Simge, bir de kendi hayatından örnek verdi. Ünlü şarkıcı, kalbimin sesini dinlemediğim de hep hata yaptım diyerek kendi hayatı hakkında bir itirafta bulundu.

Radikal bir karar vererek saçlarını sarıya boyatan Simge, hayranları ve sosyal medyadan olumlu tepkiler almıştı. Sarı saçlarını hafif dalgalarla hareketlendiren şarkıcı, siyah elbisesiyle mezuniyet kızı gibi gözüküyordu.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu