Magazin

Simge cephesinden aşk mesajlarına açıklama geldi!

Geçtiğimiz günlerde Simge adına açılan bir Facebook hesabından, ünlü isimlere aşk mesajları atıldığı ortaya çıkmıştı. Twitter ve Instagram dışında başka bir sosyal medya hesabı kullanmadığını söyleyen Simge’nin avukatı Ayşegül Mermer’den bir açıklama geldi.

Simge’nin avukatı Ayşegül Mermer’in açıklaması şu şekilde:

“Sosyal medya da kendini Simge (Simge Sağın) olarak tanıtıp ünlü isimlerle iletişime geçip aşk mesajları atarak birtakım taleplerde bulunan şahıs hakkında suç duyurusunda bulunduk. Halen yargı sürecinin işlemekte olduğu bu şahıs tarafından her hangi bir mağduriyet  oluşmaması adına atılan mesaj ve taleplerin dikkate alınmaması uyarısını yapmakla birlikte müvekkilim Simge (Simge Sağın) ‘nin Facebook hesabı olmadığını bildirme  zorunluluğu doğmuştur.

Bu itibarla belirtmek isteriz ki; olayla ilgili olarak olayın gelişiminden dolayı şüphe ve tereddüt içerisinde olduğumuz ancak şu an için somut bilgi ve kanıta dayanmayan, araştırılması gereken ve bir takım kişiler için suç teşkil edeceğini düşündüğümüz olgular da mevcuttur. Bu olgularla ilgili olarak araştırma ve incelemelerimiz devam etmektedir.  Bu araştırma ve incelememiz sonucunda somut bilgi ve kanıtlara ulaştığımız an, siz değerli basın mensuplarıyla paylaşacağımızı  saygıyla bildiririz.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu