Magazin

Simge aradığı aşkı buldu!

Birbirinden hit şarkıları ile adından söz ettiren ünlü şarkıcı Simge, koronavirüs salgını sebebiyle uzun süre evinden çıkmayan ve bu süreçte müzik çalışmalarına da devam etmişti. Normalleşme saüreciyle birlikte soluğu Ege’de alan ünlü popçu,  birçok ünlü gibi Çeşme yada Bodrum’da yer alan otel ve yazlıklar yerine bu yıl farklı bir tatil planı yapmıştı. Karavanını da alarak İzmir Gümüldür’deki kamp alanına giden Simge, karavan tatilinin hem daha ekonomik ve hijyenik hem de daha ilham verici olduğunu söylemişti. Karavan tatilinde daha özgür hissettiğini ifade eden Simge, istedikleri zaman rota değiştirdiklerini anlattı. Ünlü popçu karavan tatilinde çekildiği fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmedi.

SİMGE YİNE GÖNLÜNÜ BİR ARANJÖRE KAPTIRDI! 

Kariyerinde ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesinde konser vermeye hazırlanan ve büyük bir heyecan yaşayan Simge, özel hayatında mutluluğu buldu. Uzun süredir hayatında kimse olmayan Simge, 2.5 aydır bir sevgilisi olduğunu söylemişti. Ünlü şarkıcının gizemli sevgilisinin kimliği ortaya çıktı. Sağın’ın yine bir aranjörle; Aytaç Özgümüş’le ilişki yaşadığı öğrenildi. Özgümüş, 2018’de şarkıcı Aslı Demirer’le evlenmiş, çift geçtiğimiz aralık ayında boşanmıştı. “Uzun zamandır yalnızım. Bir şeyleri paylaşmak istiyorum. Bu yüzden kanallarımı açtım ve enerjimi yolladım. Hayatıma kim girecek merak ediyorum.” diyen Simge, şu sıralar aşk sarhoşu…

Simge, 4 yıl ilişki yaşadığı aranjör Ozan Bayraşa’dan 2018’de ayrılmıştı. Ünlü şarkıcı ayrılık sonrası yaptığı açıklamada şunları söylemişti: “Tükendiği için bitti. Ozan’la 4 yıllık çok güzel bir ilişki yaşadık fakat dostluk çerçevesinde ilişkimizi sonlandırma kararı aldık.” demişti. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “İlişkilerimin çoğunda beni aldattılar.” diyen Simge, “Seven insan aldatmaz… O sevgilerin hiçbiri gerçek değilmiş. Bana çok hayran olanlar Simge’yi pijamayla görünce, belki de o noktada olmuyor. Bence onlar beni gerçekten sevmemişler. Beni ben olduğum için mi yoksa ünlü olduğum için mi sevdiler diye düşünüyorum.” şeklinde konuşmuştu.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu