Medya

Simay Barlas ve Dilan Çiçek Deniz önemli bir fırsat yakaladı

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Son günlerin noktaya değinen bayan oyuncularından Simay Barlas, Zalim İstanbul dizisinde Damla karakteri ile noktaya değinmişti. Çukur’daki Sena’dan sonra değişik rollerde yer alan Dilan Çiçek Deniz ise, Show TV ekranındaki Alev Alev dizisinde Rüya karakteri ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Her iki genç oyuncu da kariyerlerinin henüz başında ve üst üste galibiyetli işlerde boy gösteriyor. Simay Barlas, Haziran ayında final yapan Zalim İstanbul’un noktaya değinen genç oyuncuları arasında bulunuyordu.
Özge Özberk, Emre Kınay, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Pamir Pekin gibi adlarla beraber aynı yapımda rol alacak olan oyuncu, kariyeri ismine ehemmiyetli bir adım atmış olacak. Oyuncu, sosyal medyada da paylaşımları ile alkış topluyor ve “Hoşluğun ile yakıyorsun” gibi övgüler almaya devam ediyor.

Blu TV’de hala devam eden Yarım Kalan Aşklar adlı dizide Burak Deniz ile beraber hünerlerini sergileyen Dilan Çiçek Deniz, ayrıca yeni sezona televizyon dizisi Alev Alev ile giriş yapıyor.
Sosyal medyada da faal biçimde paylaşımlarda bulunan oyuncu, “Geldim, baktım, yaptım” anekdotuyla aşağıdaki pozunu yayınladı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu