Yaşam

Sıla’ya yine mahkeme yolu gözüktü!

Sıla’nın yaz aylarında çıkardığı Meşk albümünde yer alan ve çıkış parçası olan Karanfil, ünlü şarkıcının başını ağrıtacak gibi duruyor. Şarkıda geçen “Benden olsun bir sigara yak” sözlerinden rahatsız olan Prof. Dr. Orhan Kural, soluğu savcılıkta aldı. Sıla’nın şarkısında birçok kez sigaradan söz ederek şarkıyı dinleyenleri sigara içmeye özendirdiğini iddia eden Kural, sanatçı hakkında suç duyurusunda bulundu.

‘SILA SİGARA İÇMEYE ÖZENDİRİYOR’ İDDİASI

Sıla’nın yeni albümündeki çıkış şarkısında çektiği klip şu sıralar YouTube’de 15 milyon izlenme oranına ulaşmış durumda. Sözlerinin Sıla ve Umut Yaşar Sarıkaya’ya ait olan şarkı, alışılagelmiş Sıla şarkıları tarzında. Ünlü şarkıcı, yeni şarkısını Harbiye Açıkhava konserleri başta olmak üzere son dönemde verdiği tüm konserlerde giriş şarkısı yapıyor. Müzikseverler tarafından beğenilen şarkı hakkında suç duyurusunda bulunulması hakkında Sıla henüz bir açıklama yapmadı.

Savcılık tarafından soruşturma aşamasında olan Prof. Dr. Orhan Kural’ın suç duyurusu kovuşturmaya gerek duyulursa mahkemeye taşınacak. Sıla da bu kapsamda ifade vermek ve mahkemede bulunmak zorunda kalacak. Ünlü sanatçı bu yıl eski sevgilisi Ahmet Kural ile davası ile sürekli olarak mahkeme koridorlarında görülmüş ve magazin gündeminden de düşmemişti. Mahkemenin sonucunda Ahmet Kural’a hapis cezası verilmişti. Kural, mahkeme heyetinin hükmün açıklanmasını geri bırakmasıyla cezaevine girmekten kurtulmuştu.

Ünlü sanatçı son olarak Türkiye’nin sınır ötesinde başlattığı Barış Pınarı Harekatı için Harbiye’deki son 2 konserini iptal etmişti. Ülkenin zor günlerinde keyifle şarkı söyleyemeyeceğini ve eğlenemeyeceğini dile getiren Sıla, büyük alkış almıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu