Sıla’ya kötü haber!

Ahmet Kural hakkında verilen takipsizlik kararına itiraz eden Sıla Gençoğlu'nun itirazı reddedildi...

sila-kotu-haber

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural arasındaki yaşanan olaylar yargıya taşınmıştı. Sıla Gençoğlu, eski sevgilisi Ahmet Kural hakkında kendisini darp ettiği iddiasıyla dava açmıştı. Geçtiğimiz günlerde görülen davada hakim iki tarafı da dinlemiş ve mahkemeyi bir ileri ki tarihe ertelemişti. Sıla Gençoğlu, Ahmet Kural hakkında  ‘adli yargılamayı etkileme teşebbüsü ve suç delillerini yok etme’ hakkında hakimin verdiği takipsizlik kararına itiraz etmişti. Hakim, eski sevgili Sıla Gençoğlu’nun yapmış olduğu itirazı reddetti.

Sıla Gençoğlu, Ahmet Kural’ın üzerinde oynamalar yapılmış sahte ve gerçeği yansıtmayan görüntüleri basına dağıttığı iddiasıyla ayrıca şikayetçi olmuştu. Görülen mahkeme de bu davayı ele alan hakim, soruşturmada takipsizlik kararı uyguladı

Bir habere göre, Savcılık kararını alırken, videonun daha öncesinde sosyal medyada bulunduğunu ve Ahmet Kural tarafından dağıtılmadığı gerekçesiyle, Sıla Gençoğlu’nun şikayeti hakkında takipsizlik kararı verdiği ortaya çıktı. Karara itiraz eden Sıla Gençoğlu’nun itirazı mahkeme tarafından yeniden reddedildi.

Sıla Gençoğlu’nu darp ettiği iddiasıyla sanık Ahmet Kural, geçtiğimiz haftalarda hakim karşısına çıkmıştı. Sanık, mağdur ve tanıkları dinleyen hakim, mahkemeyi bir ileri ki tarihe erteledi.