Magazin

Sıla’nın makyajsız hali Berrak Tüzünataç’a benzetildi!

Sıla, koronavirüs salgınından korunmak için ‘evde kal’ çağrılarına uyarak evinden çıkmıyor. Karantina günlerini eşi Hazer Amani ile geçiren ünlü popçu, son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarının sıklığını arttırdı. Eşi Hazer Amani ile de birçok paylaşım yapan Sıla bu kez makyajsız halini takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü şarkıcının makyajsız hali sosyal medyada Berrak Tüzünataç‘a benzetildi.

Geçtiğimiz günlerde Instagram‘dan canlı yayın açarak hayranlarına mini bir konser veren Sıla, yayını kapattığını sandığı anlarda yaptığı mimikleri ile sosyal medyanın gündemine oturmuş ve eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Ünlü şarkıcı gelen eleştiriler sonrası şu açıklamayı yapmıştı:

“Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesattı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?”

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu