Kültür ve Sanat

Sıla’nın konser maratonu başladı!

Uzun yıllardır Harbiye Açıkhava’da en çok konser veren sanatçılardan olan Sıla, bu yıl da 7 günlük konser maratonuna start verdi. 2017 yılında Harbiye’de 5 konser veren Sıla, geçtiğimiz yıl ise 7 konser vererek en çok sahnede olan isimlerden biri olmuştu. Sıla, bu yıl da 7 konser vererek, Tarkan ve Ebru Gündeş ile birlikte Harbiye’ye damga vurmuş olacak. Megastar Tarkan ve güçlü sesi ile bilinen Ebru Gündeş de bu yıl 7 konser vermiş ve her konsere yaklaşık 7 bin kişi katılmıştı.

HEM KULAĞA HEM GÖZE HİTAP ETTİ

Konser maratonunun ilk iki gününü geride bırakan ünlü şarkıcı, her gün sahnede yaklaşık 3 saat kaldı. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Sıla, saçları ve kıyafetleri ile de büyük ilgi gördü. Uzun süredir kısa saçları ile hayranlarının karşısına çıkan ünlü popçu, bir süredir saçlarını uzatmaya başlamıştı. İki günde de rastaya benzer bir saç modeli ile sahne olan Sıla, dağınık saçları ile dikkat çekti. Kıyafetlerinde özenli davrandığı görülen Sıla, mini elbiselerin dışında maskülen takım elbiselerle de boy gösterdi.

Sıla, son albümünde yer alan ve Sezen Aksu imzası taşıyan Zeybek şarkısını seslendirirken, iki Efe de Sıla’ya eşlik etti. O anlar seyirciler tarafından büyük alkış aldı. Sıla, izleyicisine bir sürpriz yaparak yakın arkadaşı ve meslektaşı Ceylan Ertem ile düet yaptı. Yıldız Tilbe’nin kült olmuş şarkısı ‘El Adamı’nı birlikte seslendiren ikili, hayranlarını mest etti. Ceylan Ertem geçtiğimiz yıllarda aynı şarkıyı seslendirmiş bir de klip çekmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu