Sıla’nın itirafından sonra aşk pozu da geldi!

Ahmet Kural ile yaşadığı dava süreci ile magazin gündeminden düşmeyen Sıla, Hazer Amani ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Aylarca sonra Amani ile birlikte olduğunu açıklayan Sıla ve ünlü şefin birlikte çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı...

Takip Et:

Eski sevgilisi Ahmet Kural’dan sevgili oldukları dönemde şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olan Sıla, dava sürecinde magazin gündeminden düşmemişti. Kural ile arasındaki dava devam ederken şef Hazer Amani ile Beşiktaş’ta bir aracın içinde sarmaş dolaş görüntülenen ünlü şarkıcı ve Amani’nin bu görüntüleri büyük yankı uyandırmıştı.

Mart ayında 5 yıllık eşinden boşanan Hazer Amani ile aşk yaşadığını Ömür Sabuncuoğlu’na açıklayan Sıla, ilişkisi hakkında “Keyfim çok yerinde. Kendimi hiç bu kadar dinç hissetmiyordum. Güzel bir şey yaşıyorum” ifadelerini kullanmıştı. Yaptığı açıklama ile ilk kez Amani ile ilişki yaşadığını itiraf eden Sıla, Bitez’de kiraladığı villada sevgilisi ve arkadaşları ile tatil yapıyor.

Sıla’nın geçtiğimiz günlerde gece yarısı verdiği partide fazla gürültü yapılması üzerine komşuları şikayetçi olmuş ve duruma jandarma müdahale etmişti. Bol bol arkadaşları ile vakit geçiren çiftin, aşk itirafından sonra ilk karesi de geldi. Arkadaş ortamında oldukları görülen ikilinin bu karesi sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

İşte o fotoğraf: