Kültür ve Sanat

Sıla’nın Harbiye konseri kararı!

Türkiye, 2 gün önce Suriye’de bulunan terör unsurlarına karşı bir askeri operasyon başlamıştı. Birçok ünlü ismin destek verdiği Barış Pınarı isimli harekat dolayısıyla Sıla da konserlerini iptal etti. Bugün ve yarın Harbiye sahnesinde olması beklenen ünlü şarkıcı, dün akşam bir açıklama yaparak sahneye çıkamayacağını söyledi. Sıla’nın bu açıklaması sosyal medya kullanıcıları büyük ilgi gördü. Binlerce beğeni alan gönderiye yorum yapan kullanıcılar Sıla’yı bu kararı ve açıklaması için tebrik etti.

BU YIL HARBİYE’DE 5 KONSER VERDİ

Sıla, her yıl olduğu gibi bu yıl da Harbiye’de en çok sahne alacak olan sanatçılar arasında yer alıyor. Tarkan ve Ebru Gündeş gibi 7 kez Harbiye Açıkhava’da olması planlanan Sıla, verdiği bu kararla bu yıl 5 kez aynı sahnede olmuş olacak. Sıla geride bıraktığımız konserlerinde her gün yaklaşım 6 bin kişiyi ağırlamıştı. Sahnede eski şarkılarını söyleyen Sıla, repertuvarında yeni albümden şarkılara da yer vermişti.

Sıla’nın konserleri renkli anlara da sahne olmuştu. Binlerce kişinin takip ettiği konserlerin birinde Sıla’nın şarkı söylediği anlarda bir hayranı “ahey ahey” diye bağırmış ve sıla gülme krizine girmişti. Aynı konserde Harbiye bir de evlenme teklifine şahit olmuştu. Sıla, genç çifti konser sonrası kuliste ağırlayarak tebrik etmişti. Sıla’nın evleneceği konuşulan sevgilisi Hazer Amani ise ilk kez aşkının konserini en önden takip etmişti. Bu durum karşısında ‘Sıla ve Hazer Amani artık kaçmıyor’ yorumları yapılmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu