Sıla’nın düğününün perde arkası!

Sıla ve Hazer Amani çift, dün gerçekleşen sade bir törenle dünyaevine girdi...

Takip Et:

Sıla ve Hazer Amani çifti, 1 yıl süren ilişkilerini nikah masasına taşıdı. İlk olarak geçtiğimiz yıl 17 Ocak’ta Sıla’nın aracında sarmaş dolaş uyurken görüntülenen ünlü çift, uzun süre beraberliklerini inkar etmiş ve iş ilişkisi içerisinde olduklarını söylemişti. İkili 1 yılın ardından dün muratlarına erdi.

NİKAH VE DÜĞÜN AYRI AYRI YAPILDI!

13 Ocak 2018’de tanışan Sıla ve Hazer Amani çifti tanışmalarının birinci yıl dönümde dünyaevine girdi. Evlenecekleri tarih ve düğün yerleri günler öncesinden basın tarafından duyurulunca ünlü sanatçı, düğün ve nikahı ayrı yapmaya karar verdi. Sıla ve Hazer Amani, Sıla’nın evinde öğleden sonra kıyılan bir nikahla evlendi. 20 kişinin katıldığı nikah merasiminde Sıla’nın nikah şahitleri menajeri Serkan Güney ve müzik direktörü Burak Erkul oldu. Sıla’nın yol arkadaşım dediği Efe Bahadır’ın nikah şahitliği yapmaması dikkat çeken bir ayrıntıydı. Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun kıydığı nikahta Hazer Amani’nin şahitleri ise ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ve Kemal İnal’dı. Sıla nikah töreninde Özlem Süer imzalı sade bir gelinlik giymeyi tercih etti. Hazar Amani’nin damatlığı ise Cavalli imzası taşıyordu.

Sıla’nın evinde gerçekleşen nikah töreni sonrası Nişantaşı’nda bulunan bir mekanda düğün yapıldı. 100 kişinin katıldığı düğünde Sıla ve Hazer Amani’nin aileleri ve yakın arkadaşları hazır bulundu. Düğüne katılanlar arasında Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal, Kenan Doğulu, Yalın, İbrahim-Nurdan Büyükak, Olgun Şimşek ve Nükhet Duru gibi isimler yer aldı. Yemekli olarak organize edilen düğünün maliyetinin 100 bin olduğu öğrenildi.