Sıla’nın düğün detayları ortaya çıktı!

Sıla, şef sevgilisi Hazer Amani ile 13 Ocak'ta nikah masasına oturmaya hazırlanıyor...

Takip Et:

Sıla, uzun yıllardır aradığı mutluluğu sonunda buldu. 1 yıldır şef Hazer Amani ile birliktelik yaşayan ünlü sanatçı, sevgilisi ile birlikte ilişkilerinin yıl dönümünde nikah masasına oturacak. Geçtiğimiz günlerde 13 Ocak’ta evleneceği duyulan Sıla, düğün için butik bir yer arayışındaydı. Hazer Amani ile yurtdışı tatilinden dönen Sıla, düğünü için aradığı mekanı Nişantaşı’nda buldu.

SILA’DAN SADE DÜĞÜN TÖRENİ!

Sıla ve Hazer Amani çifti Nişantaşı’nda bulunan bir mekanda sadece aileleri ve yakın dostlarının katılımı ile gerçekleşecek törenle evlenecek. Basının alınmayacağı düğün töreninde Sıla’nın giyeceği gelinlik ise merak konusu oldu. Hem sahnede hem de günlük hayatında kendi tarzını konuşturan Sıla’nın sade düğününde sade bir gelinlik tercih edeceği düşünülüyor.

Sıla’nın bu beklenmeyen evlilik kararını hamile olduğu için aldığı konuşuluyor. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında ünlü popçunun 1.5 aylık hamile olduğu ve evliliğin bu yüzden aceleye geldiği iddia edilmişti. Sıla ve Hazer Amani cephesinden hamilelik ve evlilik iddialarına henüz yanıt gelmedi. Fakat, Sıla sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla kafaları karıştırdı. Yayınladığı bir gönderiye “Planlar, programlar heyecanlı, yeni. İçime bakıyorum, iyi, hamdolsun çok iyi.” notunu düşen Sıla, hamilelik iddiasını güçlendirdi.

Öte yandan hemen hemen her yılbaşını çalışarak geçiren ve yılbaşında çalışması karşılığı ortalama 500 bin lira kazanan Sıla, yeni yılı sevgilisi Hazer Amani ile birlikte karşılamıştı. 2020’ye evlerinde merhaba diyen ve o anları sosyal medyadan paylaşan çiftten Sıla’nın yılbaşı için böyle bir karar alması da hamile olduğuna yorulmuştu.