Şilan Makal ve Şener Özbayraklı’dan sessiz sedasız nişan!

Oyuncu Şilan Makal ve Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı, evlilik yolundaki ilk adımı atarak nişanlandı...

4 yıldır gözlerden uzak yaşayan Yeni Gelin dizisinin Dilan‘ı Şilan Makal ve Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı, yaz aylarında evlenmeye hazırlanıyor. Memleketleri Arvin’de bir kır düğünü yapacak olan ünlü çiftten Şilan Makal, nişanlarında çekilen bir fotoğrafı sosyal medyadan yayınladı. Fotoğrafı kalp emojisiyle yayınlayan Makal’ın gönderisine binlerce beğeni ve yorum geldi. Öte yandan çifttin kasım ayında nişanlandığı ve Makal’ın nişan fotoğrafını yeni yayınladığı öne sürüldü.

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen Şilan Makal, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Yoğun, yorucu fakat bir o kadar da keyifli bir süreçten geçiyorum. Bugün çok şükür en önemli olan şeylerden birisi olan gelinliğimi satın aldım. Artık gelinlik tamam. Şimdi de gelinliğim için ayakkabı bakmaya başlayacağım.”

Ayrıca Şilan Makal, düğünde bir sosyal sorumluluk projesine de imza atacak. Ünlü oyuncu, düğüne katılacak davetlilerden kendileri için anlamı olan bir kitabı hediye olarak getirmelerini isteyecek. Çift, toplanacak kitapları daha sonra Artvin’in köy okullarına dağıtarak mutluluklarına çocukları da ortak edecek.