Şilan Makal: Ünlü isimler bana DM’den yürüyor!

Şilan Makal, geçtiğimiz gün bir radyo programına konuk oldu...

0

Geçtiğimiz sene final yaparak ekranlara veda eden “Yeni Gelin” dizisinde rol alan Şilan Makal, rol gereği ilk bölümlerde kötü kadın olarak ekranlara geldiği için sokakta kendisine “Dilan Yılan” dediklerini itiraf etti.

“İlk zamanlar kendimi kötü hissettim” diyen Şilan Makal, “Sonra oyuncu koçum ve sevdiklerim, ‘Bu senin başarılı olduğunu gösteriyor’ dediklerinde hoşuma gitti” diye konuştu.

Sosyal medya hesabından bir çok evlilik teklifi aldığını itiraf eden ünlü oyuncu, yaklaşık 2 bin evlilik teklifi aldığını söyledi. Bir çok ünlü isimin kendisine DM’den yürüdüğünü söyleyen Şilan Makal, bazı isimlerin tanıdık olduğunu da belirtti. Sosyal medya üzerinden arkadaşlık kurmanın kendisine sahte geldiğini belirten Makal, gelen bu tarz mesajlara yanıt vermediğini söyledi.

Yakın zamanda evlilik düşünmediğini belirten ünlü oyuncu, gerçek hayatta hiç evlilik teklifi almadığını ve yaşının evlilik için küçük olduğunu söyledi. İlerleyen zamanlarda yeni projelerde yer alacağını söyleyen Şilan Makal, rol için yapabileceği fedakarlıkları da şu şekilde dile getirdi: “Zayıflayabilirim de, 50 kilo da alabilirim. İnandığım proje olması gerekiyor”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here