Müzik

Sıla’dan Meşk albümüne ikinci klip!

Müzik dünyasında ilk olarak Kenan Doğulu ve Ferhat Göçer’e verdiği şarkılarla adını duyuran Sıla, 2006 yılında yayınlanan Sıla dizisinin jenerik müziğine imza atarak adının daha geniş kitlelerce duyulmasını sağlamıştı. Sıla ismini verdiği ilk albümünü 2007 yılında çıkaran müzisyen, hem şarkı yazıp hem de yorumlayabiliyor. Yıllar içerisinde ‘Konuşmadığımız Şeyler Var’, ‘Joker’, ‘Vaveyla’ ve ‘Yeni Ay’ isimli albümlerini müzikseverlerin beğenisine sundu. Sıla, son olarak Temmuz ayında Meşk albümünü çıkarmıştı. Meşk’in ilk klibini Karanfil isimli şarkıya çeken ünlü şarkıcı, arayı fazla uzun tutmayarak ikinci klibi Haytalar Dükkanı’na çekti.

HAYTALAR DÜKKANI’NIN KLİBİ 80 KİŞİLİK EKİPLE 16 SAATTE ÇEKİLDİ

Sıla’nın sözünün kendisine ait olan Haytalar Dükkan şarkısının müziği ise kendisi ve müzisyen dostu Efe Bahadır imzası taşıyor. Şarkının düzenlemesini ise yıllardır birlikte çalıştığı yakın arkadaşı Efe Bahadır yaptı. Hadımköy’de yer alan bir evde çekilen klibin çekimlerinin 16 saat sürdüğü ve klip için 80 kişilik bir ekibin çalıştığı öğrenildi. Klip tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Sıla, geçtiğimiz günlerde 20 yıllık arkadaşı ve uzun süredir birlikte müzik yaptığı Efe Bahadır ile iş hayatında yollarını ayırdıklarını açıklamıştı. Efe Bahadır’ın dünyayı gezmek istemesi üzerine ikili bir süre müzik çalışmalarını durdurmak zorunda kaldı. Sıla sosyal medyadan yayınladığı uzun bir yazı ile bu duruma çok üzüldüğünü söylemişti.

Öte yandan Sıla’nın ocak ayından beri aşk yaşadığı ünlü şef Hazer Amani ile evleneceği iddia edilmişti. Amani, haklarında çıkan  haberler üzerine konuşmak istememişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu