Magazin

Sıla’dan hamilelik iddialarını güçlendiren sözler!

13 Ocak’ta evlenecekleri konuşulan Sıla ve Hazer Amani çifti yaklaşık 1 yıldır aşk yaşıyor. Son dönemde sık sık birlikte görüntülenen ikili, yılbaşı öncesi Roma’da tatil yapmış ardından da yeni yıla evde birlikte girmişti. Sıla, yılbaşı için gelen sahne tekliflerini Hazer Amani için reddetmişti. Yeni yılı aşkı ile karşılayan Sıla’nın hamile olduğu iddia edilmişti. Instagram’da bir fotoğrafını paylaşan Sıla hamilelik iddialarını güçlendirdi. Ünlü popçunun paylaşımına “Planlar, programlar heyecanlı, yeni. İçime bakıyorum, iyi, hamdolsun çok iyi.” notunu düşmesi “Hamilelik iddiası doğru mu?” dedirtti.

İLİŞKİLERİNİN BİRİNCİ YILINDA EVLENECEKLER!


Sıla ve Hazer Amani çifti, ilk olarak geçtiğimiz yıl ocak ayında Beşiktaş’ta Sıla’ya ait aracın içerisinde uyurken görüntülenmişti. O dönem çıkan aşk haberlerini yalanlayan ikiliden ünlü şef, davasının sürdüğü eşi ile mart ayında resmi olarak boşanmıştı. Uzun süre ilişkilerini kabul etmeyen çiftten Sıla, Ömür Sabuncuoğlu’na verdiği özel röportajda aylar sonra beraberliği kabul etmiş oldu. Çok mutlu olduğunu söyleyen Sıla ve Hazer Amani, yaz aylarını da birlikte geçirdi. Sıla’nın Bodrum’daki yazlığında tatil yapan ikilinin ilk fotoğrafı bu tatil sırasında çekilip sosyal medyada yayılmıştı.

Yaz dönemi boyunca Sıla’nın konserlerini kulisten takip eden Hazer Amani, ilk kez Harbiye Açıkhava konserinde sevgilisini seyirci koltuğunda izlemişti. Çift, konserden günler sonra ilk kez bir alışveriş merkezinde yan yana görüntülenmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu