Magazin

Sıla ve Hazer Amani’nin görüntü vermeme çabası!

Eski sevgilisi Ahmet Kural’ın kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla açtığı davayı kazanan Sıla, dava sürecinde bir yemek programında ünlenen şef Hazer Amani ile Beşiktaş’ta bir arabanın içinde sarmaş dolaş görüntülenmişti. O dönem açıklama yapan Amani, Sıla ile iş görüşmesi için bir araya geldiklerini söylemişti.

SILA SAHNEDE, HAZER AMANİ KULİSTE

Mart ayında eşinden boşanan Amani ve Sıla’nın birlikteliği, ünlü şarkıcının aylar sonra Ömür Sabuncuoğlu’na verdiği röportajda ilişkiyi kabul etmesiyle kesinleşmişti. Birlikte Bodrum’da tatil yapan ikili, dün akşam Sıla’nın Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşen konserine de birlikte geldi. VIP bir minibüsle alana gelen çiftten Amani, sevgilisinin konserini kulisten izledi.

ÇEVRELERİNDE ETTEN DUVAR ÖRÜLDÜ

Keyifli geçen konser sonrası Sıla ve Hazer Amani’nin magazincilerin görüntü almaması için aldığı önlemler ise şaşırttı. Araçlarının önüne bir minibüs park ettiren çift, bununla da kalmayıp korumalarına etten duvar ördürdü. Görüntü almaya çalışan basın mensupları karşılarında güvenlik görevlilerini buldu.

Aşklarını kabul eden Sıla ve Hazer Amani’nin birlikte ilk fotoğrafı da ortaya çıkmıştı. Sıla’nın ilişki itirafından sonra görüntü alınmaması için sarf ettiği çabaya kimse anlam veremedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı