Magazin

Sıla ve Hazer Amani’nin düğün hazırlığı!

Yılın şlk zamanlarında birlikte görüntülenerek ilişki yaşadıkları iddiasının ortaya atılmasına neden olan Sıla ve Hazer Amani çifti, uzun süre beraber olduklarını kabul etmemiş ve ilişkilerini gözlerden uzak olarak yaşamaya devam etmişti. Yaz aylarında ilk kez basının karşısına çıkan ve beraber olduklarını kabul eden Sıla ve Hazer Amani evlenmek için gün saymaya başladı.

SILA’DAN BUTİK DÜĞÜN!

İlişkilerinin birinci yılında nikah masasına oturmaya hazırlanan Sıla ve Hazer Amani, yılbaşını İtalya’da geçirecek. Yılbaşında sahneye çıkması için gelen teklifleri elinin tersi ile iten Sıla, şef sevgilisi ile yılbaşı gecesi Roma’da olacak. Çiftin şu sıralarda 13 Ocak’ta gerçekleşecek düğün törenleri için yer aradığı öğrenildi. Sadece aileleri ve yakın arkadaşlarının katılacağı bir merasimle evlenecek olan ikili mekanlara bakıyor ve butik otel araştırıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu