Sıla ve Hazer Amani’den son dakika değişikliği!

Bugün evlenecek olan Sıla ve Hazer Amani çifti, düğün zamanı ve yerinin duyulmasının ardından nikahı ve düğünü ayrı yapmaya karar verdi...

Takip Et:

Sıla, tam bir yıldır aşk yaşadığı şef sevgilisi Hazer Amani ile bugün evleniyor. Geçtiğimiz yıl ocak ayında birlikte görüntülenen ve uzun süre aşk yaşadıklarını kabul etmeyen hatta ortak bir projeleri olduğunu söyleyen ünlü çift yaz aylarına doğru ilişkiyi kabul edip göz önünde yaşamaya başlamıştı.

Birkaç hafta önce 13 Ocak’ta evleneceği duyulan Sıla, düğün için butik bir yer arayışındaydı. Hazer Amani ile yurtdışı tatilinden dönen Sıla, düğünü için aradığı mekanı Nişantaşı’nda buldu. Sıla ve Hazer Amani çifti Nişantaşı’nda bulunan bir mekanda sadece aileleri ve yakın dostlarının katılımı ile gerçekleşecek törenle evlenecek. Basının alınmayacağı düğün töreninde Sıla’nın giyeceği gelinlik ise merak konusu oldu. Hem sahnede hem de günlük hayatında kendi tarzını konuşturan Sıla’nın sade düğününde sade bir gelinlik tercih edeceği düşünülüyor.

15:30’DA NİKAH MASASINA OTURACAKLAR!

Sıla ve Hazer Amani çiftinin düğün tarihleri ve yerinin duyulmasının ardından nikah saatini erkene aldığı öğrenildi. Akşam Nişantaşı’nda gerçekleşecek düğün merasiminin programını değiştirmeyen çift, nikahı düğün töreninde ayrı yapmaya karar verdi. Sıla ve Hazer Amani nikah saatini bugün 15:30’a aldı. İkili evde kıyılan nikahla dünyaevine girecek.

Sıla’nın bu beklenmeyen evlilik kararını hamile olduğu için aldığı konuşuluyor. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında ünlü popçunun 1.5 aylık hamile olduğu ve evliliğin bu yüzden aceleye geldiği iddia edilmişti. Sıla ve Hazer Amani cephesinden hamilelik ve evlilik iddialarına henüz yanıt gelmedi. Fakat, Sıla sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla kafaları karıştırdı. Yayınladığı bir gönderiye “Planlar, programlar heyecanlı, yeni. İçime bakıyorum, iyi, hamdolsun çok iyi.” notunu düşen Sıla, hamilelik iddiasını güçlendirdi.