Magazin

Sıla ve Hazer Amani’den bir ilk!

Yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Sıla ve Hazer Amani çifti, artık ilişkilerini gizlemiyor. Artık basının karşısına çıkmaktan kaçınmayan ikili önceki akşam Ankara’da bir otelde gerçekleşen Türk Eğitim Derneği’nin düzenlediği Cumhuriyet Balosu’na katıldı. Geceye el ele katılan Sıla ve Hazer Amani ilk kez gazetecilerin karşısına birlikte çıkmış oldu. Baştan ayağa siyahlar içinde olan ikili, kameralara gülümseyerek poz verdi. Sıla’nın uzun süredir kullandığı rastayı andıran saçlarının aynısını yaptıran Hazer Amani’nin saçları dikkat çekti.

2020’nin Ocak ayında evlenecekleri konuşulan ünlü çift, magazin muhabirlerinin evlilik iddiasını sorması üzerine yanıt vermekten kaçındı. Sıla, gece devam ederken sevgilisi Hazer Amani’nin videosunu çekerek sosyal medya hesabından yayınladı. Sıla ve Hazer Amani’nin ilişkilerini gizlememeleri ve magazin basınının karşısına çıkmaları evlilik iddialarını güçlendirdi.

Sıla ve Hazer Amani çifti, ilk olarak ocak ayında Beşiktaş’ta Sıla’ya ait aracın içerisinde uyurken görüntülenmişti. O dönem çıkan aşk haberlerini yalanlayan ikiliden ünlü şef, davasının sürdüğü eşi ile mart ayında resmi olarak boşanmıştı. Uzun süre ilişkilerini kabul etmeyen çiftten Sıla, Ömür Sabuncuoğlu’na verdiği özel röportajda aylar sonra beraberliği kabul etmiş oldu. Çok mutlu olduğunu söyleyen Sıla ve Hazer Amani, yaz aylarını da birlikte geçirdi. Sıla’nın Bodrum’daki yazlığında tatil yapan ikilinin ilk fotoğrafı bu tatil sırasında çekilip sosyal medyada yayılmıştı.

Yaz dönemi boyunca Sıla’nın konserlerini kulisten takip eden Hazer Amani, ilk kez Harbiye Açıkhava konserinde sevgilisini seyirci koltuğunda izlemişti. Çift, konserden günler sonra ilk kez bir alışveriş merkezinde yan yana görüntülenmişti.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu