Sıla ve Hazer Amani ilk kez yan yana!

Uzun süredir aşk yaşayan Sıla ve Hazer Amani, ilk kez kameralara yan yana görüntü verdi...

Takip Et:

İlk olarak ocak ayında Sıla’nın arabasının içinde sarmaş dolaş bir şekilde uyurken görüntülenen Sıla ve Hazer Amani, o dönemde ilişki yaşadıklarını kabul etmemişti. Sıla ile görüntülendiği dönemde eşi ile boşanma davasının devam ettiği öğrenilen Hazer Amani, Sıla ile iş toplantısı yaptıklarını söylemişti. Mart ayında boşanan Hazer Amani ve Sıla’nın birlikteliği uzun süre kanıtlanamamış ama konuşulmaya devam etmişti.

Sıla, geçtiğimiz aylarda Ömür Sabuncuoğlu’na verdiği özel röportajda Hazer Amani ile aşk yaşadığını ilk kez kabul etmiş ve çok aşık olduğunu söylemişti. İkili yazın başlamasıyla Sıla’nın Bodrum’da kiraladığı villada tatil yapmaya başlamıştı. Sıla ve Hazer Amani’nin ilk görüntüsü arkadaşlarıyla birlikte çekilmişti.

SILA VE HAZER AMANİ KURAL BOZDU

Hazer Amani, sevgilisinin Bodrum Antik Tiyatro’da verdiği konserde kulisten izlemişti. Amani ve Sıla birlikte görüntü vermemek için yoğun çaba sarf etmişti. Artık kural bozan ve magazin basınından kaçmayan ikiliden Hazer Amani, Sıla’nın Harbiye Açıkhava’daki konserini en önden izledi ve gazetecilerin sorularını yanıtladı. Birlikteliklerinin güzel gittiğini söyleyen Amani, pür dikkat aşkını izledi.

İlişkilerinin ilk aylarındaki gerginliği atan Sıla ve Hazer Amani, artık kameralardan kaçmıyor.  Konserde artık rahat olacaklarının sinyalini veren çift, önceki gün bir alışveriş merkezinden bulunan kitapçıdan çıkarken görüldü. İkili, görüntülendiklerini fark edince tepki vermedi. Sıla, rastaya benzer saçları ile dikkat çekerken sevgililerin uyumlu giyimi ve tarzları gözlerden kaçmadı.