Sıla ve Hazer Amani artık daha rahat!

Hazer Amani, önceki gün Harbiye sahnesinde olan sevgilisi Sıla'yı en önden izledi. Ünlü şef beraberliklerinin güzel gittiğini söyledi...

Sıla ve Hazer Amani aşkı dolu dizgin devam ediyor. 2019 yılının ilk aylarında bir arabanın içinde sarmaş dolaş uyurken görüntülenen ikili, o dönem ilişki iddialarını yalanlamış ve bir iş yemeğinden döndüklerini söylemişti. İlişki iddialarını kabul etmeyen Sıla, aylar sonra verdiği bir röportajda ilk kez Hazer Amani ile birlikte olduğunu itiraf etmişti. Çok mutlu olduğunu söylen ünlü şarkıcı, ilişkiyi itiraf etse de halen Amani ile yan yana görüntü vermedi.

İLİŞKİLERİNDE SORUN YOK

Hazer Amani, önceki gün Sıla’nın 5’inci Harbiye Açıkhava konserine katıldı. Sevgilisini kuliste yalnız bırakmayan Amani, Sıla’nın sahneye çıkmasına dakikalar kala protokoldeki yerini aldı. Ayaküstü magazin muhabirleri ile sohbet eden ünlü şef, ilişkilerinin çok güzel gittiğini söyledi.

İlişkilerinin başından bu yana görüntü vermekten kaçan Sıla ve Hazer Amani’nin yaz aylarında arkadaşları ile birlikte çekilmiş tek kare fotoğrafı ortaya çıkmıştı. Amani, Sıla’nın Bodrum Antik Tiyatro’daki konserinde ve öncesinde alanda görüntü vermemek için yoğun uğraşlar vermişti. İkilinin görüntü vermemek için büyük çaba göstermesine kimse anlam verememişti. Hazer Amani’nin Harbiye’de görülmesi ve gazetecilerle konuşması ‘Sıla ve Hazer artık daha rahat’ yorumlarına sebep oldu.

Öte yandan Sıla ve Hazer Amani’nin ilerleyen günlerde dünyaevine gireceği konuşuluyordu. İkili bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Bu haberin çıkmasından birkaç hgün önce de Sıla’nın eski sevgilisi Ahmet Kural’ın avukat sevgilisi ile evleneceği haberleri yayılmıştı. Ahmet Kural’ın evleneceği haberlerinden sonra Sıla hakkında da böyle haberle çıkması birbirlerine nispet olarak algılandı.