Magazin

Sıla, sevgilisi Hazer Amani’ye toz kondurmadı!

Ocak ayından bu yana Hazer Amani ile aşk yaşayan Sıla, uzun zamandan sonra ünlü şef ile olan ilişkisini kameralardan kaçmadan yaşamaya başladı. Özel hayatı hakkında konuşmaktan halen imtina eden ünlü sanatçı, ilişkisi hakkında çok fazla detay vermese de kameralardan köşe bucak kaçmaya son verdi.

Dün akşam bir sergi açılışında görüntülenen Sıla, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Ünlü sanatçı, “Yemek konusunda hanginiz daha iyisiniz?” sorusuna “Ben de mutfak ve yemek konusunda iyiyimdir ama Hazer’e bu konuda laf etmek namussuzca olur” yanıtını verdi. Sıla evlilik teklifi aldığı yönündeki haberler hakkında ise, “Sizden bu konulara saygı duymanızı bekliyorum. Biz özel konularla ilgili çok konuşmuyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu